Tarih : 14.06.2021 - 17:32 Yorum : 0

Akaryakıt istasyonunda şiddetli patlama saniye saniye kaydedildi

Rusya'da benzin istasyonun çıkan yangının ardından şiddetli patlamalar büyük paniğe yol açtı. Olayda 16 kişi yaralandı.

Akaryakıt istasyonunda şiddetli patlama saniye saniye kaydedildi

Rusya'nın Novosibirsk kentindeki bir benzin istasyonunda yangın çıktı. Kentte büyük paniğe neden olan yangın 800 metrekarelik bir alana yayıldı. Yangının ardından ise benzin depolara şiddetli bir şekilde patlamaya başladı. Akaryakıt istasyonuna yakın yerleşim alanlarında yaşayanlar büyük panik yaşadı. Çok sayıda ev ve iş yerinin de camları kırıldı.

Rusya Acil Durumlar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, 2'si itfaiye eri olmak üzere 16 kişinin yaralandığı bildirildi. Bölgede toplam 5 patlamanın meydana geldiği, yangın söndürme çalışmalarının devam ettiği aktarıldı.
Yangının çıkış nedeni henüz bilinmiyor.

Japonya - Rusya arasında balıkçı teknesi krizi Japonya - Rusya arasında balıkçı teknesi krizi Rus sahil güvenlik güçleri, Japon balıkçı teknesine el koyup mürettebatını gözaltına aldı. Japonya, balıkçılık yapılan bölgenin Japonya'nın Münhasır Ekonomik Bölgesi'nde olduğunu belirterek Rusya'ya protesto notası verdi.

Ölümle biten araç yangınında dikkat çeken not Ölümle biten araç yangınında dikkat çeken not Elazığ’da yanan otomobilin içerisinde ağır yaralan şahıs, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şahsın yol kenarına bıraktığı değerlendirilen, "Hastane yolundaki bombayı patlatan benim" notu nedeniyle geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Etiketler : rusya yangın patlama
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber