Tarih : 14.06.2021 - 14:27 Yorum : 0

Avustralya'da bir kadın fare gözünü kemirirken dehşetten uyandı

Avustralya'daki kasabaları on milyonlarca fare bastı. Bir kadın uyurken fare gözünü kemirmeye başladı, hastanelik oldu.

Avustralya'da bir kadın fare gözünü kemirirken dehşetten uyandı

Avustralya'nın Yeni Güney Galler'deki tarım ovalarını fareler istila etmeye başladı. On milyonlarca fare kasabayı sardı. Evlere kadar giren fareler, insanlara korku dolu anlar yaşatmaya başladı. Bir çiftçinin ise uyurken fare gözünü kemirdi. Çiftçi kadın, uyurken eve giren fare yüzünden dehşeti yaşadı. Çiftçi kadın, uyurken farenin gözünü kemirmesiyle hastanelik oldu.

Avustralya'da yaşayan bir başka vatandaş ise korku dolu anları şu sözlerle anlattı:

"Kulağımın arkasından yanağıma doğru sürünürken gıdıklayıcı, tüylü bir his hissettim. Cildimi taradı. Saçlarım kalktı ve yataktan fırladım. Gecenin geri kalanında gözümü kırpmadan etrafı izledim ta ki yatağın altında bir fare yakalayana kadar...''

35 yaşındaki Mick ise çocuklarının yaşadığı endişeyi şöyle aktardı:

''İki küçük çocuğum uyandıklarında ağlamaya başladılar. Çünkü yataklarında fare olduğundan şüpheleniyorlardı.''

The Sun'ın haberine göre, Mick'in eşi de geçtiğimiz hafta uyurken bir farenin alyansını kemirmeye çalıştığını söyledi.

Avustralya vatandaşları bir yıl sonra ülkelerine döndü Avustralya vatandaşları bir yıl sonra ülkelerine döndü Yeni tip koronavirüs salgınının başlamasıyla sınırlar kapandığı için ülkelerine dönemeyen 220 Avustralyalı, 1 yıl aradan sonra ülkelerine döndü.

Avustralya'da ölümcül "örümcek istilası" paniği Avustralya'da ölümcül "örümcek istilası" paniği Avustralya'nın Yeni Güney Galler eyaletinde son yüz yılda görülen en kötü selin ardından gelen sıcak havanın "huni ağ örümceği" için mükemmel koşullar oluşturması ile birlikte evlerde örümcek istilası ile karşılaşmaya hazırlıklı olunması yönünde uyarı yapıldı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber