Tarih : 10.12.2020 - 14:05 Yorum : 0

Azerbaycan'da zafer Ermenistan'da hezimet

Ermenistan işgalindeki Azerbaycan topraklarının kurtarılması dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mehmetçik'in de katılımıyla Bakü'deki Azadlık Meydanı'nda Zafer Geçidi Töreni düzenledi. Ermenistan'da ise protestolar devam ediyor

Azerbaycan'da zafer Ermenistan'da hezimet

Ermenistan işgalindeki Azerbaycan topraklarının kurtarılması dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mehmetçik'in de katılımıyla Bakü'deki Azadlık Meydanı'nda Zafer Geçidi Töreni düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Azerbaycan'da sevgi gösterisi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Azerbaycan'da sevgi gösterisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zafer Geçidi Töreni’ne katılmak için geldiği Bakü'de törene giderken Azerbaycan halkı tarafından sevinçle karşılandı.

Ermenistan'da ise protestolar devam ediyor

Gardaşlığınız daim olsun Gardaşlığınız daim olsun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan işgalindeki Azerbaycan topraklarının kurtarılması dolayısıyla Başkentin ünlü Azadlık Meydanı'nda düzenlenen Zafer Geçidi Töreni'ne katıldı.

Ermenistan'da muhalefet sivil itaatsizlik eylemlerine başlamıştı

 Ermenistan’da, Başbakan Nikol Paşinyan’ın istifası için muhalefetin verdiği süre tamamlanınca ülke genelinde sivil itaatsizlik protestoları başlamıştı.

 

 

Etiketler : azerbaycan ermenistan
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber