22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %59
Rüzgar 5.50 /s
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
24˚/17˚
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/19˚
23 Mayıs 2022 Pazartesi
2022-01-12 10:02:26

Cani babadan 2 aylık bebeğine korkunç işkence

Japonya'daki cani baba, 2 aylık bebeğini eksi 18 derecedeki dondurucuya kapattı, bebeğine şiddet uyguladığı da ortaya çıktı.

Cani babadan 2 aylık bebeğine korkunç işkence
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Japonya'da iki aylık bebeği, eksi 18 derecelik bir dondurucuya kapattığı ortaya çıkan 42 yaşındaki cani baba, tutuklandı. Polisin açıklamasına göre özel bir şirkette çalışan Tatsuji Nishioka, geçtiğimiz yıl 15-16 Nisan tarihlerinde ailesi ile birlikte bölgedeki bir otelde konakladı. Otelde kaldığı sürede ve sonrasında ise bebeğe şiddet uyguladı. Şiddet, Nishioka çocuğunu hastaneye götürünce ortaya çıktı.

Bebeğin sol uyluk kemiği ve kaburgasında kırık olduğunu fark eden sağlık personelinin olayı polise bildirmesinin ardından şüphelinin evinde yapılan aramada ise şoke eden bulgulara ulaşıldı. Talihsiz bebeği dondurucuya kilitlediği anın fotoğraf ve video görüntülerini sakladığı tespit edilen şahıs, çocuğa şiddet suçlamasıyla tutuklandı.

''OYUN OYNAMAK İSTEDİM''

Polisteki ifadesinde suçunu reddettiği belirtilen Nishioka'nın, “Oğlum çok sevimli olduğu için onunla bir oyun oynamak istedim. Şiddet uygulamak gibi bir niyetim yoktu” dediği öğrenildi.

Sosyal güvenlik yetkilileri talihsiz bebeğin bakımı için devreye girerken, olayla ilgili detaylı soruşturma başlatıldı.

Etiketler