2022-05-14 15:05:57 | Son Güncelleme : 2022-05-14 15:56:10

Düğünde gelin ve damat kendilerini ateşe verdiler! Davetliler şoke oldu

Düğün yerindeki konfetileri sıkıcı bulan, meslekleri dublörlük olan gelin ve damat nikah masasına kendilerini yakarak, alevler içerisinde yürüdüler. Yanan gelin ve damadı gören davetliler neye uğradıklarını şaşırdılar.

Sosyal medya platformu TikTok'ta Rus Powell isimli kullanıcının videosu herkesin diline düştü. TikTok videosundaki görüntülerde yanarak nikah masasına yürüyen gelin ve damadı görenler şaşkına döndü. Yürekleri ağza getiren gösteriye imza atan ikilinin dublör olduğu ve yeteneklerini göstermek için yaptıkları ortaya çıktı. 

Düğün mekanına yanarak giren ve nikah masasına doğru alevler içinde yürüyen ikili, düğün davetlilerin önüne geldiklerinde ise diz çökerek yangın söndürme tüpünü beklediler. 

Powell isimli kullanıcı, viral olan görüntüleri “Ambyr & Gabe sette tanıştı. Düğün çıkışları maytaplarının sıkıcılığını gösterdiler” notuyla paylaştı.

THE GAMES HUNTER FİLMİ AKILLARA GELDİ

Sosyal medya kullanıcıların bir bölüm gelin ve damadın ilginç çıkışını Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson'ın benzer şekilde ateşe verildiği The Hunger Games filmine benzetti.

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu çiftin hareketini tehlikeli bulduklarını söylerken diğer bir kısım ise ikilinin güvenlik önlemlerine dikkat çekti.

Etiketler