2022-01-27 17:31:57

Dünyanın en zengin küçüğü Mompha Junior sosyal medyaya damga vurdu

Muhammed Awal Mustafa isimli 9 yaşındaki çocuk, dünyanın en küçük milyarderi olarak sosyal medyaya damga vurdu. Mustafa'yı milyonlarca kişi Mompha Junior olarak tanıyor.

Dünyanın en zengin küçüğü Mompha Junior sosyal medyaya damga vurdu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Babasının 6 yaşındayken hediye ettiği, Dubai'de bulunan lüks bir mekanda yaşayan Nijeryalı Muhammed Awal Mustafa, dünyanın en küçük milyarderi olarak sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medyada Mompha Junior olarak tanınan Mustafa, şimdilerde 9 yaşında ve oyuncak arabalarla oynamak yerine gerçek araçlara sahip. 

 

Dubai'de çok sayıda lüks daireye sahip olan Mompha Junior, süper lüks araçlardan oluşan koleksiyonunu Instagram hesabında takipçileriyle paylaşıyor. Instagram paylaşımlarından birinde krem rengi lüks Bentley Flying Spur model arabanın üzerinde oturan Mustafa, altına ise şu notu düştü:

''Babamın bana aldığı ilk araba.''

Kırmızı Lamborghini Aventador’la olan fotoğrafında da “Mutlu yıllar bana” yazdı.

Mustafa, Nijerya’nın internet ünlüsü İsmailia Mustafa’nın oğlu. Mustafa'nın babası da aynı oğlu gibi, son derece lüks bir hayat sürüyor. Mompha’nın hayatı da Lagos ve BAE'deki evleri arasında geçiyor, yedi yıldızlı otellerde kalıyor, pahalı arabalara biniyor ve fotoğraflarını bir milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabında yayımlıyor.

Öte yandan Mustafa'nın paylaşımları arasında elinde tomarlarca banknot tuttuğu fotoğraf da var.

Etiketler