Tarih : 24.07.2021 - 00:35 Yorum : 0

Moldova'da canlı yayında yumruklu kavga! Eski bakan yardımcısı bayıldı

Moldova’da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçimler ve ülkedeki siyasi gündemin ele alındığı tartışma programında yumruklar konuştu. Eski İçişleri Bakan Yardımcısı Gennadiy Kosovan ile Cumhurbaşkanı Maia Sandu’nun eski danışmanı Sergey Tofilat canlı yayında birbirine girdi. Söz münakaşasıyla başlayan tartışma tokat ve yumruklarla son buldu. Kosovan, bilinç kaybı yaşadı.

Moldova’da canlı olarak yayınlanan politik tartışma programı kavgayla sona erdi. Tansiyonun yükseldiği tartışmada iki konuk önce birbirlerine bağırarak hitap etti, ardından tokat ve yumrukların konuştuğu şiddetli bir kavga yaşandı.

Eski İçişleri Bakan Yardımcısı Gennadiy Kosovan ile Cumhurbaşkanı Maia Sandu’nun eski danışmanı Sergey Tofilat konuk oldukları bir televizyon programında kavga etti. Canlı yayında giderek hararetlenen tartışma tokat ve yumruklarla son buldu. Tofilat'a masada duran su dolu bardağı fırlatan Kosovan, karşı taraftan tokat ve yumruk darbeleri alarak bilinç kaybı yaşadı.

PROGRAMDAN SONRA BARIŞTILAR

Ülkede geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ve politik durumun ele alındığı program, kavga nedeniyle sona erdi. Program sunucusu Dmitriy Mişin programdan sonra sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, Kosovan ve Tofilat'ın barıştığını ifade ederek ikilinin tokalaştığı ana dair bir fotoğraf yayınladı.

Kaynak : İHA
Etiketler : Moldova Kavga Yumruk Tokat
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber