Tarih : 24.07.2021 - 10:20 Yorum : 0

Çinli fenomen video uğruna vinçten düşerek hayatını kaybetti

Çin'de yaşayan bir vinç operatörü fenomen, takipçileri için video çekerken metrelerce yüksekten düşerek hayatını kaybetti.

Çinli fenomen video uğruna vinçten düşerek hayatını kaybetti

Çin'in meşhur sosyal medya platformu Xiaoqiumei'de fenomen olan, binlerce takipçiye sahip olan vinç operatörü, hem iş hem de özel hayatına dair videolar çekerek sosyal medya hesabından paylaşıyordu. Devasa boyutta bir vinci çalıştırması ise takipçileri tarafından ilginç bulununca kısa sürede yüz binlere ulaşan bir takipçi sayısı elde etmişti.

The Sun'ın haberine göre, fenomen 23 yaşında ve iki çocuk annesiydi. Fenomenin vinçten düştüğüne tanık olan iş arkadaşları, telefonun elinde olduğunu söyledi. İnternette ise fenomenin vinçten aşağı düşerken istemsizce çektiği görüntüleri olduğu biliniyor.

AİLE İDDİALARI REDDETTİ

Ailesi ise onun çalışırken çekim yapma ihtimalinin olmadığını iddia etti. Fenomenin ailesi, iş yerinde profesyonel davrandığı ve mesai saatlerinde cep telefonunu çantasında tuttuğunu sözlerine eklediler. Aile, çalışırken bir adımı atlamasının sonucunda düşerek öldüğünü iddia ettiler.

Etiketler : Çin Fenomen
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber