2022-05-23 09:44:48 | Son Güncelleme : 2022-05-23 09:58:08

Firari FETÖ'cü Arif Erdem ABD'de ortaya çıktı: Aylar sonra ilk kez görüntülendi

Son dakika haberi: Firari FETÖ'cü eski futbolcu Arif Erdem 1,5 yılın ardından New York'ta görüntülendi. Daha önce ABD tarafından yerinin bilinmediği iddia edilen firari FETÖ'cü Erdem'in ABD'de olduğu belgelendi.

Firari FETÖ'cü Arif Erdem ABD'de ortaya çıktı: Aylar sonra ilk kez görüntülendi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Türkiye'nin talebi üzerine ABD'nin yerinin bilinmediğini söylediği firari FETÖ'cü Arif Erdem, 1,5 yıl aradan sonra ortaya çıktı. 24 TV'nin ulaştığı fotoğraflara göre, FETÖ'cü Erdem'in yeni adresi New York oldu. Bir restoranda yemek yediği görünen firari FETÖ'cünün, ABD'de olduğu bir Türk vatandaşının kayda aldığı fotoğraflarla kanıtlanmış oldu.

Türkiye, ABD'den firari FETÖ'cü ve eski futbolcu Arif Erdem'in iade edilmesini talep etmiş ancak Erdem'in yerinin bilinmediği gerekçesiyle iade talebi gerçekleştirilememişti.

NEW YORK'TA ORTAYA ÇIKTI

FETÖ'cü Arif Erdem, ilk olarak 24 Ocak 2020 tarihinde Virginia'nın Manassas şehrinde ortaya çıktı. Arif Erdem, aradan yaklaşık 1,5 yıl geçtikten sonra bu kez New York'ta bir restoranda yemek yerken görüntülendi. Bir Türk vatandaşı FETÖ firarisini tanıdı ve o anları kayda aldı.

Etiketler