Tgrt Haber
08 Şubat 2024 13:09 - Güncelleme : 08 Şubat 2024 13:11

Hitler Almanyası'nı hatırlatan korkunç katliam planı! Türkler de tehlikede

Alman gazeteciler kılık değiştirip, Almanya için Alternatif (AfD) partisinin toplantısına katıldılar. Aşırı sağcıların, Türkleri de tehdit eden korkunç planları gün yüzüne çıktı. 

Hitler Almanyası'nı hatırlatan korkunç katliam planı! Türkler de tehlikede
Almanya, Türkler

Almanya'da aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) partisinin skandalları bitmiyor. Zaman zaman gizli toplantılar düzenleyerek Almanya'daki göçmenleri, ülkeden göndermenin planlarını yapan parti, gün geçtikçe daha da acımasız kararlar alıyor. AfD'nin yine bir gizli toplantısına sızan RTL televizyonunun muhabirleri, yeni skandalları gün yüzüne çıkardı.

''KADINLAR VE ÇOCUKLAR VURULMALI''

Muhabirler, AfD'nin  "2. Dünya Savaşı kahramanlarının" anmak için buluştuğu toplantısına kılık değiştirerek girdiler. Alman basınında büyük yankı uyandıran haberde, toplantıda, "Yahudilerin ve diğer göçmenlerin gettolara hapsedilmesini, buna uymayan kadın ve çocukların vurulmasını" öngören bir planın tartışıldığı öğrenildi. 

Hitler Almanyası'nı hatırlatan korkunç katliam planı! Türkler de tehlikede - 1. Resim

''TÜM GÖÇMENLERİ HAPSEDELİM''

Hitler Almanyası'nı hatırlatan planda ''Yahudileri bir alana kapatma ve dışarı çıkmalarına izin vermeme'' gibi önerilerin sunulduğu, tartışıldığı belirtildi. Ayrıca tüm göçmenlerin hapsedilmesi gerektiği, ülkeyi terk edene kadar ise az yiyecek verilmesi gerektiği toplantıdaki konulardan biriydi. 

Toplantıda bir kişi, bu uygulamaya itirazlar karşısında şiddete başvurmaya hazır olunması gerektiğini savunarak "Ben devlet olsam kadın ve çocukları bile vuracak gönüllüleri işe alırdım" dedi.

Hitler Almanyası'nı hatırlatan korkunç katliam planı! Türkler de tehlikede - 2. Resim

''KAVGAM' VE 4 ÇOCUK ZORUNLU OLSUN!''

Birçok katılımcının da Hitler'in Kavgam kitabının okullarda zorunlu hale getirilmesini ve Almanların en az 4 çocuk sahibi olmasını istediği ortaya çıktı.

Almanya bu skandal planlarla çalkalanırken AfD, toplantıyla ilgili açıklamasında örgütlerinde anayasaya aykırı görüşlerin savunulmasına karşı olduğunu bildirdi.

AfD'YE KARŞI ALMANYA SOKAKLARA DÖKÜLMÜŞTÜ

AfD'nin "vatandaş olmayanların Almanya'dan kitlesel olarak sınır dışı edilmesi" planının ortaya çıkmasıyla yüz binlerce kişi sokaklara dökülmüş, ülkede büyük protestolar düzenlenmişti. Aşırı sağa karşı ülkenin dört bir yanında yüz binlerce kişinin katılımıyla gösteriler düzenlenmişti.

Hitler Almanyası'nı hatırlatan korkunç katliam planı! Türkler de tehlikede - 3. Resim

 

Kaynak: RTL
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...