2022-05-22 11:26:49 | Son Güncelleme : 2022-05-22 11:44:13

İngiltere'de 10 yıllık ilişki 10 günde sona erdi: Ukraynalı mülteci için eşini ve iki çocuğunu terk etti!

İngiltere’de 29 yaşındaki Tony Ganett, Rus işgalinden kaçarak evlerine taşınan 22 yaşındaki Ukraynalı mülteci için eşini ve iki çocuğu terk etti. 10 yıllık ilişkilerinin 10 günde bitiren Tony, kendini kötü hissettiğini ve eşi Lorna'yı suçlamadığını söylüyor.

İngiltere'de 10 yıllık ilişki 10 günde sona erdi: Ukraynalı mülteci için eşini ve iki çocuğunu terk etti!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş nedeniyle milyonlarca Ukraynalı ülkelerini terk etmek zorunda kaldı. Onlardan biri de Lviv’den kaçan 22 yaşındaki Sofia Karkadym.  22 yaşındaki genç mültecinin eve gelmesi ile birlikte 29 yaşındaki Tony Ganett, 28 yaşındaki Lorna çifti arasında gerginlik yaşanmaya başlandı.

EŞİNİ VE ÇOCUKLARINI TERK ETTİ

Tony, 22 yaşındaki genç mülteciye aşık oldu ve 28 yaşındaki Lorna'dan ayrıldı. Güvenlik görevlisi olarak çalışan Tony, eşini ve çocuklarını yeni bir hayat için terk etti. Tony eşinin Sofya’ya kızdığını ona bağırarak ağlattığını ve artık aynı çatıda olamayacaklarını anladığı için böyle bir karar aldıklarını söyledi.  Tony, “Sebep olduğumuz acı için özür dileriz, ancak Sofia ile daha önce hiç sahip olmadığım bir bağlantı keşfettim" ifadelerini kullandı. Çiftin 10 yıllık ilişkileri böylelikle 10 günde sona erdi. Tony, Sofia’yı da alarak annesi ve babasının yanına taşındı. Çift taşınacak ev bakmaya başlarken Tony, kendisini kötü hissettiğini ve eşi Lorna’nın suçu olmadığını söyledi.

BİRBİRİMİZ İLE İYİ ANLAŞTIK

Birbirlerini nasıl anladıklarına ilişkin ise Tony, “Biraz Slovakça konuşuyorum ve Ukraynaca'dan farklı değil , bu yüzden beni kendi dilinizde anlamanızı sağlayabildim" dedi. Eşi Lorna’nın neden konuştuklarını bilmediği için işlerin  daha da kötüleştiğini söyleyen Tony, “Sofia ve ben oturduk, sohbet ettik, içtik ve bazen Lorna yattıktan sonra Ukraynaca altyazılı TV izledik . Çok iyi anlaşıyorduk” ifadelerini kullandı.