Tarih : 17.05.2021 - 13:41 Yorum : 0

İsrail ünlü model Bella Hadid’i hedef gösterdi!

Filistin kökenli ünlü model Bella Hadid, işgalci İsrail’in Filistinlilere yönelik zulmüne sessiz kalmayarak Filistin bayrağı ile meydanlara indi. ABD’de düzenlenen Filistinlilere destek eyleminde Hadid, ‘Filistin’e özgürlük’ sloganı attı.

İsrail ünlü model Bella Hadid’i hedef gösterdi!

Babası tarafından Filistinli olan Hadid, ailesinin 1948 yılında iltica etmek zorunda kaldığını açıklamıştı. Filistinlilere desteğini sosyal medya hesabından da paylaşan Hadid, İsrail’den tepki aldı.

Instagram hesabından yürüyüşte çekilen görüntülerini paylaşan Bella Hadid, İsrail’in hedefi oldu. İsrail devletinin resmi Twitter hesabı, açıkça Bella Hadid’i hedef gösterererk son dönemde yaşanan saldırıların haklı olduğunu savundu.

“YAZIKLAR OLSUN”

Yapılan paylaşımda, “Bella Hadid gibi ünlüler Yahudileri denize dökmeye destek verirken, aslında Yahudi devletini yok etmeye destek veriyorlar. Bu bir İsrail-Filistin sorunu olmamalı bu bir insanlık sorunu olmalı. Yazıklar olsun.” denildi.

Ünlü model Bella Hadid, Filistin'e destek için sokağa çıktı Ünlü model Bella Hadid, Filistin'e destek için sokağa çıktı Filistin asıllı ünlü model Bella Hadid, İsrail’in Filistinlilere yönelik katliamına sessiz kalmayarak protestolara katıldı.

İşgalci İsrail Filistin'i vurmaya devam ediyor İşgalci İsrail Filistin'i vurmaya devam ediyor Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail’in Gazze'ye düzenlediği hava saldırılarında şehit sayısının 61'i çocuk, 36'sı kadın olmak üzere 213’e, yaralı sayısının ise bin 442’ye yükseldiğini açıkladı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber