Tgrt Haber

İsrailli sunucudan dünyaya savaş ve soykırım tehdidi: İstediğimiz herkesi öldüreceğiz

20 Kasım 2023 12:49 - Güncelleme : 20 Kasım 2023 13:12
Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: TGRT HABER

İsrail televizyon kanalı Channel 14'ün sunucusu Shai Golden, dünyaya tehditler savurdu. Netanyahu'ya yakınlığıyla bilinen sunucu Golden, ülke isimlerini tek tek sayarak dünyaya savaş ve soykırım tehdidinde bulundu.

Israil, Filistin, Gazze

İsrail'in Gazze'ye saldırıları 45. günde de devam ederken İsrail'de televizyon kanalı Channel 14'ün sunucusu da dünyaya tehditler savurdu. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya yakınlığıyla bilinen sunucu Shai golden, tüm dünya ülkelerini savaş ve soykırımla tehdit etti.

Canlı yayında konuşan Shai Golden, "Sizden kaç kişiyi öldüreceğiz, bedenlerinizi parçalara ayıracağız. Tüm öldürülen İsraillilerin intikamı için, hayatınızda görmediğiniz bir katliam olacak, tarihte şahit olmadığınız bir katliam olacak. Neler olacağını anlatıyorum size, haberiniz yoktur diye buradan söylüyorum. Aklınızın hayalinizin almayacağı soykırımları yaşayacaksınız" diyerek içindeki vahşeti tüm dünyaya gösterdi.

İsrailli sunucudan dünyaya savaş ve soykırım tehdidi: İstediğimiz herkesi öldüreceğiz

''HERKESİ ÖLDÜRECEĞİZ''

Sunucu içindeki vahşeti dışarı aktarırken işgal altındaki Gazzeyi ve Lübnan,İran ABD'yi tehdit etti. Yaptığı açıklamada, "Biz geliyoruz, Gazze'ye, Lübnan'a, İran'a geliyoruz. Her yere geleceğiz. İsterse tüm dünya bizi boykot etsin, ABD dahil herkese kafa tutacağız. Siz ve destekçilerinizin arasından istediğimiz herkesi öldüreceğiz" dedi.

Bütün dünyanın gördüğü kanlı İsrail zihniyetine de yer veren sunucu Shai Golden, bu açıklamalardan sonra şunu da ekledi:

"İsrail zihniyeti böyledir, ister sosyal medyada birlik olun, ister Filistin sloganları atın ağlayıp kendinizden geçin. Biz eninde sonunda sizi yok etmeye geleceğiz. Bu videoyu her yerde paylaşın."

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.