Tgrt Haber
09 Şubat 2024 15:19 - Güncelleme : 09 Şubat 2024 15:37

Kendini ve oğlunu ısıran ayıyı yiyerek intikam aldı

İsveç'te ayı saldırısına uğrayan Pär Sundström, ucuz kurtuldu. Ayıyı öldürmeyi başaran adam, arkadaşlarıyla beraber ayının etinden mangal keyfi yaptı.

Kendini ve oğlunu ısıran ayıyı yiyerek intikam aldı
İsveç, Ayı, Saldırı

İsveç'te akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 42 yaşındaki Pär Sundström, geçtiğimiz ağustos ayında oğluyla beraber çıktığı avda ayı saldırısına uğradı. Dişi bir ayı, Sundtröm'ün yüzünü ısırdığı anlarda oğlu, babasını kurtarmak için ayının kafasına yumruk attı. Ayı yumruğun ardından hedefine Sundström'ün oğlunu aldı ve kolunu ısırarak sağa sola savurdu. Baba Sundatröm, elindeki silahla ayıyı vurarak öldürmeyi ve oğlu ile kendini kurtarmayı başardı. 

Kendini ve oğlunu ısıran ayıyı yiyerek intikam aldı - 1. Resim

ORMANDAN YÜZÜNÜN PARÇALARINI TOPLADI

Sundström, ayı saldırısında yüzü parçalandıktan sonra ormanlık alandan yüzünün parçalarını topladı ve hava yoluyla kaldırıldığı hastanede 13 saat boyunca ameliyatta kaldı. Doktorlar yanağını dikmeye çalıştılar ama başaramadılar. Bunun yerine uyluğundan alınan etle yanağı yeniden inşa etmek zorunda kaldılar.

Kendini ve oğlunu ısıran ayıyı yiyerek intikam aldı - 2. Resim

''AYIYI MANGAL YAPMAK EN BÜYÜK İNTİKAM''

Baba ve oğlu acil olarak hastaneye kaldırılırken diğer avcılar da ayıyı bir mangal şöleninin ana yemeği haline getirdiler. Sundström, "Yüzümü ısıran bir ayının etiyle taco doldurmak benim gözümde gerçekten en büyük intikamdı" dedi. 

Kendini ve oğlunu ısıran ayıyı yiyerek intikam aldı - 3. Resim

Öte yandan Pär Sundström, şimdilerde yüz ameliyatı olmayı ve yeniden ava çıkmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Kendini ve oğlunu ısıran ayıyı yiyerek intikam aldı - 4. Resim

Kaynak: SVT
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...