Tarih : 10.06.2021 - 15:44 Yorum : 0

Komadayken doğum yaptı hayata döndü

İtalya'da şaşırtan bir olay yaşandı. Komadayken doğum yapan kadın, 10 ayın ardından hayata döndü.

Komadayken doğum yaptı hayata döndü

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında 37 yaşındaki Cristina Rosi, İtalya'da henüz 7 aylık hamileyken kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Rosi, acilen sezaryen doğuma alındı, kızı sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Rosi'nin doğumu başarılı gerçekleşse de beyin hasarı şüphesiyle komada kaldı. BBC News'in haberine göre, 10 ayın ardından komadan çıkan kadının ilk kelimesi ise ''Anne'' oldu.

Rossi'nin yakınları La Nazione gazetesine verdiği röportajda "Bunu beklemiyorduk, bu kadar acıdan sonra gerçek bir sevinçti" dedi.

Cristina Rosi, komadan çıkmasının ardından sağlığına tamamen kavuşması için uzman bakımına alındı.

Ardından ise Avusturya'da bir kliniğe sevk edildi. Ailesi ise Rosi'yi bir an olsun yalnız bırakmadı.

Rosi'nin komadayken doğan kızı ise doğum sırasında oksijen eksikliği nedeniyle birkaç ay hastanede yattı.

Rusya'da gaspçının yumrukladığı 15 yaşındaki çocuk komaya girdi Rusya'da gaspçının yumrukladığı 15 yaşındaki çocuk komaya girdi Rusya'da kimliği belirsiz saldırgan, asansörde gasp ettiği 15 yaşındaki çocuğu döverek komaya soktu.

Korona oldu, komadan çıkınca İskoç aksanıyla konuşmaya başladı Korona oldu, komadan çıkınca İskoç aksanıyla konuşmaya başladı ​İngiltere’nin Liverpool kentinde korona nedeniyle komaya giren Wayne Oldham, komadan çıktıktan sonra garip bir İskoç aksanı ile konuşmaya başladı.

Etiketler : italya koma doğum
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber