Tarih : 23.06.2021 - 09:33 Yorum : 0

Kontrolü kaybetti! Araçla 6 kez takla attı korkunç kazada burnu bile kanamadı

İngiltere'de Pocket Rocket Class araba yarışındaki 29 yaşındaki Rob Boston, direksiyon hakimiyetini kaybetti, araçla 6 takla attı ve hayatta kaldı.

Kontrolü kaybetti! Araçla 6 kez takla attı korkunç kazada burnu bile kanamadı

29 yaşındaki Rob Boston, Pocket Rocket Class yarışında başka bir sürücünün aracını bir bariyere sıkıştırmasıyla direksiyonun kontrolünü kaybetti. Boston, aracıyla önce bariyere sıkıştı ardından pist boyunca altı kez takla attı, bir bariyeri dümdüz ettikten sonra ise ancak durabildi. Boston, bu kazadan ise yara almadan kurtulmayı başarabildi.

67 yaşındaki fotoğrafçı Stephen Jackman, şok edici anı yakaladı ve The Sun'ın haberine göre şunları söyledi:

“Etki inanılmazdı. Rob ana düzlükten aşağı iniyordu ve bariyere sıkıştı. Pist boyunca en az altı kez takla attı ve sağlık ekibi çok hızlı bir şekilde yanındaydı. Araç son derece iyi dayandı. Bir takla kafesi olmasaydı, koşullar çok farklı olurdu. Rob ile konuştum durumu iyi. Başı ağrıyor ve biraz sarsıldı ama herhangi bir yaralanma olmadı.”

Kent'teki Brands Hatch'teki yarış iptal edildi.

ABD'de katliam gibi kaza 18 araç birbirine girdi Katliam gibi kaza 18 araç birbirine girdi Amerika'nın Alabama eyaletinde katliam gibi bir kaza gerçekleşti. 18 araç birbirine girdi, 9'u çocuk 10 kişi hayatını kaybetti.

Trafik kazasında kaybettiği hafızası bir şarkıyla geri geldi Her şeyi unutmuştu bir şarkıyla hafızası geri geldi Şimdilerde 30 yaşında olan Thomas Leeds, 19 yaşında geçirdiği trafik kazası yüzünden kaybettiği hafızasını bir şarkıyla geri kazandı.

Etiketler : ingiltere yarış kaza
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber