2021-12-02 14:32:07

Oyuncak tabancayla soyguna gitti başına gelmeyen kalmadı

Rusya'da bir soyguncu, eline aldığı oyuncak silah ile bir dükkana girdi. Soygun esnasında sakarlıkları yüzünden başına gelmeyen kalmadı. Dükkan çıkışında polis ekipleri tarafından yakalandı.

Oyuncak tabancayla soyguna gitti başına gelmeyen kalmadı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Rusya'nın Ryazan şehrinde soygun yapmak isteyen maskeli bir kişi, oyuncak tabancayla dükkana girdi. Fakat sakarlığı nedeniyle soygun, kısa bir komedi filmine dönüştü. Soyguncu, tezgahı devirdi, kırdı, kasayı düşürdü, düştü...

TEZGAHI DEVİRDİ

Dükkana elinde oyuncak tabancayla giren soyguncu, dükkanda bulunan müşteriyi iterek dışarı çıkardı. Ardından ilk olarak kasanın yanındaki büyük tezgaha atladı fakat tezgah ağırlığı nedeniyle devrildi. Toparlanan soyguncu bu kez de oyuncak silahı kasiyere doğrulttu, kasiyer kasadan paraları toplarken tabancanın oyuncak olduğunu anladı.

KASİYERİ BAYILTTI

Kasiyer eline aldığı sert bir cisimle soyguncuya vurmak isterken, soyguncu kasiyerin yanına atladı bu kez de kasiyer, sandalyeyle soyguncuya vurdu. Sendeleyen soyguncu, sandalyeyi kasiyerden alarak fırlattı.

Daha sonra para kasasına atlayan ve paraları toplayan soyuguncuyu kasiyer eline aldığı bıçakla uzaklaştırmak istedi. Soyguncu git gide panik oldu ve kasiyeri bayıltıp paraları toplamaya çalıştı.

KASAYI DÜŞÜRDÜ, TEZGAHI KIRDI

Bu kez de kasayı devirdi, paraları yerden toplamaya çalıştı. Yere saçılan paraları topladıktan sonra tezgahın üzerine basıp diğer tarafa geçmek isterken tezgah kırıldı ve yine düştü. İyice sersemleyen soyguncu güçsüz düştü ve çıkmak için dükkanın kapısını açmakta bile zorluk yaşadı.

2 BİN RUBLE (350 TL) ÇALABİLDİ, POLİS KAPIDA YAKALADI

Soygun sırasında çok zaman kaybeden soyguncu, kapının önünde kendisini bekleyen poliler tarafından gözaltına alındı. Hırsızın para kasasından yaklaşık 2 bin ruble (350 TL) para aldığı tespit edilirken, dükkanın güvenlik kamerası görüntüleri nedeniyle tüm Rusya'nın alay konusu oldu.

Etiketler