Tgrt Haber
11 Şubat 2024 15:36 - Güncelleme : 11 Şubat 2024 15:36

Tinder Avcısı'nı aratmayan Çinli 40 kadını kandırdı

Çin'de kendisini zengin bir iş insanı olarak tanıtan adam, 40 kadını dolandırdı. Kandırdığı kadınlar sayesinde büyük vurgun yapan adam, 13 yıl hapis cezası aldı.

Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: Dış Haberler
Tinder Avcısı'nı aratmayan Çinli 40 kadını kandırdı
Çin, Dolandırıcı

Çin'de akıllara Tinder Avcısı'nı akıllara getiren bir dolandırıcılık yaşandı. Çin basınında yer alan haberlere göre, kendisini zengin bir iş insanı olarak lanse eden, aynı anda birçok kadını kandırıp kendisine borç vermelerini sağlayan adamın dolandırıcılığı duyanların ağzını açık bıraktı. 

Sichuan polisi, en az 40 kadının dolandırıcıya para kaptırdığını ve davanın toplam iki milyon yuan (280 bin dolar) tutarındaki parayı kapsadığını ifade etti.

LÜKS BİR HAYAT YAŞADI

Dolandırıcının, bir inşaat şirketinin patronu gibi davrandığı, borç aldığı paralarla lüks arabalar kiralamadığı, sahte mülk sahipliği sertifikaları almadığı ve kendisine özel bir şoför tuttuğu ortaya çıktı.

Tinder Avcısı'nı aratmayan Çinli 40 kadını kandırdı - 1. Resim

13 YIL HAPİS CEZASI ALDI

Dolandırıcı şahsın, flört sitelerinden tanıştığı kadınları var olmayan şirketinin geçici bir nakit akışı sorunu yaşadığına ikna ettiği ve yeni yatırım yaptığına inandırarak kendisine borç vermelerini istediği öğrenildi. Sichuan polisi kadınları dolandıran şahsı, dolandırıcılık suçundan 13 yıl hapis cezasına çarptırdı.

TINDER AVCISI

Tinder Avcısı (Tinder Swindler) Simon Leviev, kadınları dolandırarak onları milyonlarca dolar borca sokmuştu. Dolandırıcının o dönemki sevgilisi İsrailli model Kate Konlin, Leviev'i savunmuş ve bu iddiaların hepsinin yalan olduğunu söylemişti.

Tinder Avcısı'nı aratmayan Çinli 40 kadını kandırdı - 2. Resim

r-2931096,2930578#

 

Kaynak: Dış Haberler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...