• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  108869
 • up
  USD
  5.7701
 • down
  EURO
  6.3816
 • up
  GBP
  7.6042
 • up
  Altın
  271.62
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 11.06.2016 - 12:53 Yorum : 0

Arka Sokaklar 405. son bölüm Erdal rahat durmuyor - Arka sokaklar 406 yeni bölüm fragman izle

Arka Sokaklar 405. son bölümü ile ekranlara geldi, kanal d izleyicileri Arka Sokaklar yeni bölümünü merakla bekliyordu. İşte Arka Sokaklar 405. son bölüm izle, Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı, Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar fragman izle detayları...

Arka Sokaklar 405. son bölüm Erdal rahat durmuyor - Arka sokaklar 406 yeni bölüm fragman izle

Arka Sokaklar 405. son bölümü ile ekranlara geldi, kanal d izleyicileri Arka Sokaklar yeni bölümünü merakla bekliyordu. İşte Arka Sokaklar  405. son bölüm izle, Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı, Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar  fragman izle detayları... Arka Sokaklar 406. bölüm fragmanı merakta bırakan sahnelerle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Erdal rahat durmuyor. Ekip, ellerinden kaçan Erdal'ın peşine düşüyor. Peki Arka Sokaklar 406. bölümden başka hangi detaylar var? İşte dizinin son bölümünde ekrana gelen olaylar ve Arka Sokaklar 406. bölüm fragmanında yaşanacaklar... Arka Sokaklar 405. bölümde; Selin, Bekir tarafından rehin alınmıştır. Bekir, Turgut ve Erdal’ı da alıp mekan değiştirir. Rıza, Hakan ve Aylin ise Selin’in peşine düşerler. Mesut ve Hüsnü ise tanık koruma mekanında korumaya çalıştıkları Ayşe’yi resmi polis aracıyla daha güvenli bir yere gönderirken Ayşe yapacağını yapar. Araçtaki polisleri etkisiz hale getirip, Bekir’e ulaşır. Erdal, aşık olduğu Selin’i alıp babası Azmi’nin malikanesine götürür. Azmi bu duruma çıldırır ve Erdal’ın üzerine yürür. Emniyette kıyamet gibi bir toplantı yapılır. Mesut çileden çıkmış durumda Selin’i nasıl yalnız bırakabildiklerinin hesabını sorar. Mesut’un öfkesi geçecek gibi değildir. Rıza ve Arif Mitçi Faruk ile görüşüp Selin’i kurtarmak için yardım ister. Ekip, Selin’i sağ salim Bekir ve Erdal’ın elinden kurtarabilmenin peşine düşer.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selin, Bekir tarafından rehin alınmıştır. Bekir, Turgut ve Erdal’ı da alıp mekan değiştirir. Rıza, Hakan ve Aylin ise Selin’in peşine düşerler. Mesut ve Hüsnü ise tanık koruma mekanında korumaya çalıştıkları Ayşe’yi resmi polis aracıyla daha güvenli bir yere gönderirken Ayşe yapacağını yapar. Araçtaki polisleri etkisiz hale getirip, Bekir’e ulaşır.  Erdal, aşık olduğu Selin’i alıp babası Azmi’nin malikanesine götürür. Azmi bu duruma çıldırır ve Erdal’ın üzerine yürür. Emniyette kıyamet gibi bir toplantı yapılır. Mesut çileden çıkmış durumda Selin’i nasıl yalnız bırakabildiklerinin hesabını sorar. Mesut’un öfkesi geçecek gibi değildir. Rıza ve Arif Mitçi Faruk ile görüşüp Selin’i kurtarmak için yardım ister. Ekip, Selin’i sağ salim Bekir ve Erdal’ın elinden kurtarabilmenin peşine düşer.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber