Tarih : 12.10.2018 - 00:16 Yorum : 1

Avlu 15. bölüm İzle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Avlu 15. Yeni Bölüm İzle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İlgiyle izlenen Avlu 15. Bölüm fragmanında Zerrin müdür, Kudret ile işbirliği yapıyor. Ona eski gücünü vereceğini söyleyen Zerrin, dediklerini yapmasını istiyor. Diğer yandan Deniz, hapishanede yeni ittifak kurmak peşinde. Avlu yeni bölüm fragmanında Deniz'in yardım et dediği kişi kim?Avlu son bölüm izleme linki ve son gelişmeler bu haberde...

Avlu 15. bölüm İzle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Her bölümü merakla izlenen Avlu 15. Yeni Bölüm İzle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İlgiyle izlenen Avlu 15. Bölüm fragmanında Zerrin müdür, Kudret ile işbirliği yapıyor. Ona eski gücünü vereceğini söyleyen Zerrin, dediklerini yapmasını istiyor. Diğer yandan Deniz, hapishanede yeni ittifak kurmak peşinde. Avlu yeni bölüm fragmanında Deniz'in yardım et dediği kişi kim?Avlu son bölüm izleme linki ve son gelişmeler bu haberde...

Avlu 15. Yeni Bölüm İzle! AVLU Son bölüm izle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Avlu 15. Yeni Bölüm İzle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İlgiyle izlenen Avlu 15. Bölüm fragmanında Zerrin müdür, Kudret ile işbirliği yapıyor. Ona eski gücünü vereceğini söyleyen Zerrin, dediklerini yapmasını istiyor. Diğer yandan Deniz, hapishanede yeni ittifak kurmak peşinde. Avlu yeni bölüm fragmanında Deniz'in yardım et dediği kişi kim?Avlu son bölüm izleme linki ve son gelişmeler bu haberde...

AVLU 15. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni gelen üç mahkum tüm dengeleri sarsacaktır. Diğer yandan Oktay ve Murat gerginliğindeki Zerrin’in rolü; git gide büyümektedir. Herkesin ilgisi bu üç mahkum üzerindeyken, Kudret de intikam planları içindedir. Şimdi Deniz’in aklında kocaman bir soru işareti vardır: Alp’in Deniz’i öldürmesi için gönderdiği kiralık katil, yeni gelen mahkumlardan hangisidir?

AVLU 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

AVLU SON BÖLÜM STAR TV CANLI İZLE

Avlu yeni bölüm fragmanında Azra, Deniz'in birşeyler planlamakta olduğunu düşünüyor. Deniz'in uyurken başına gelen elinde ip olan kişi merak uyandırıyor. Acaba Alp hapishaneye mi girdi? Deniz, Alp'e karşı hazırlıklı mıydı?

Star TV’nin Avlu dizisinin yeni bölümü 11 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek.
Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları dizinin 15. bölüm 2. tanıtımı ekrana geldi.

Dizinin yeni bölümünde Deniz’in yeni planlar peşinde olduğu ve Azra’dan yardım istediği görülüyor.

Azra, mahkumiyetinin bitmesine kısa bir süre kala, Zerrin’le de cezaevindeki diğer mahkumlarla da sorun yaşamak istemiyor. Ancak Deniz’e de kayıtsız kalamıyor.

Deniz’e kitap içinde bir bıçak geldiği görülüyor. Aynı zamanda Deniz’in, cezaevine yeni gelen Bade ile de sohbet ettikleri ve kaybedecek hiç bir şeyinin olmadığını anlattığı tanıtımda yer alıyor.

Zerrin ise cezaevinde işbirliği yapmak için Azra, Kudret ve Dudu ile ayrı ayrı mücadele ediyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır.Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir?

 
 
YORUM YAPIN

 

1 Yorum

  1. Misafir

    çok beyenerek izledi dizi

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber