• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1057
 • up
  USD
  7.2379
 • up
  EURO
  8.5762
 • up
  GBP
  9.7739
 • up
  Altın
  480.174
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 23.11.2018 - 08:34 Yorum : 0

AVLU CANLI İZLE: Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

AVLU CANLI İZLE Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı ? Avlu dizisi bu akşam heyecanlı bekleyişin ardından ekranlarda olacak. Büyük bir ilgiyle geniş kitleler tarafından izlene dizi için nefesler tutuldu. Peki AVLU dizisinin bu akşamki 21. yeni son bölümünde neler yaşanacak? İzleyicileri derinden etkileyen AVLU dizisinin yeni bölümünde bizleri nasıl sürprizler bekliyor? İşte AVLU dizisinin 21. yeni bölümüyle ilgili tüm detaylar ve canlı izleme linki AVLU CANLI İZLE Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı başlıklı haberimizde sizleri bekliyor...

AVLU CANLI İZLE: Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

AVLU CANLI İZLE Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı AVLU dizisinin 21. yeni bölümü canlı yeyın linkine AVLU CANLI İZLE Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki Avlu dizisinin 21. yeni son bölümünde neler olacak? Avlu dizisinin yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yeni bölüme saatler kala izleyiciler şimdiden AVLU İZLE Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı başlıklarını internette aramaya başladı. İşte Avlu dizisinin 21. yeni bölümüyle ilgili tüm detaylar...

AVLU İZLE Avlu 21. Yeni Bölüm Star TV Canlı İZLE Yeni bölümde Neler Olacak AVLU 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı

AVLU 21. YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

AVLU YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Avlu 21. bölüm Perşembe gününe damgasını vuracak. Peki Avlu 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin hayranları büyük bir heyecanla bekliyor. Bunun sebebi ise Deniz Demir Alp'i öldürmek için cezaevinden çıkıyor. Alp ise Deniz'in kendisini öldürmek için çıktığını biliyor ve ona karşı harekete geçiyor.

Öte yandan Deniz'in cezaevinden firar etmesi Zerrin'in ise başını belaya sokuyor. Deniz büyük uğraşlar sonucu Alp'i buluyor. Peki Deniz Alp'i öldürüyor mu?

AVLU 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Avlu 21. bölüm yayınlanmasının ardından Avlu 22. bölüm fragmanın da yayınlanması bekleniyor.

AVLU SON BÖLÜM NE OLDU?

Zerrin, Azra ve Deniz arasındaki gerginliği kendi lehine çevirmeye çalışmaktadır. Fakat bu, karanlık planlarından yalnızca biridir. Azra’nın travmatik geçmişi hiç ummadığı anda tekrar yakasına yapışmıştır. Sevda'nın yanında getirdiği çip, cezaevi gündemine bomba gibi düşerken bu sırada Deniz kimseyle paylaşmadığı planının her aşamasının tıkır tıkır işlemesini sağlamaktadır. Deniz bu kez peşinde olduğu şeyi elde edebilecek midir?

AVLU SON 21. BÖLÜM

Deniz’in beklenmeyen hamlesi cezaevi içinde ve dışında fırtınalar kopmasına neden olmuştur. Zerrin, öfkeden deliye dönmüş, Kudret korkudan ne yapacağını şaşırmıştır. Tüm cezaevi nefesini tutmuş bir ses, bir haber beklemektedir.

Deniz, sürpriz bir ismin de yardımıyla hedefine adım adım yaklaşmaktadır. Fakat hesaba katmadığı haince kurulmuş bir tuzak onu beklemektedir. 


 

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber