• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1553
 • down
  USD
  7.4426
 • down
  EURO
  9.0106
 • down
  GBP
  10.1758
 • up
  Altın
  442.485
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 23.05.2020 - 23:07 Yorum : 0

Bayram Mesajları ve Sözleri! En güzel Ramazan Bayramı Mesajları! Bayram WhatsApp ve SMS Mesajları 2020

Ramazan Bayramınız mübarek olsun.Koronavirüs nedeyle bu yıl bayramı evimizde geçireceğiz. Dünyanın her yerindeki müslümanlar bu kutsal günde Ramazan Bayramı çoşkusunu akraba ve aileleri ile birlikte yaşayacak. Ramazan Bayramı en güzel ve en anlamlı whatsaap, SMS bayram mesajlarını sizler için haberimizde oluşturdu. İşte en güzel Bayram mesajları..

Bayram Mesajları ve Sözleri! En güzel Ramazan Bayramı Mesajları! Bayram WhatsApp ve SMS Mesajları 2020

Mübarek Ramazan ayı sona erdi. Müslüman âlemi için heyecanla beklenen önemli bir gün daha geldi, çattı.Ramazan Bayramı’nda bu yıl sevdiklerinden ayrı kalacak olanların yüreği buruk olacak. Durum her ne kadar böyle olsa da geleceğe umutla bakan vatandaşlar daha güzel bayramlar için evlerinden dışarıya çıkmayarak tedbirlerini alacak. Resimli Ramazan Bayramı mesajları ve sözleri ile bu önemli gün içinde sevdiklerinizin yüzünü güldürebileceksiniz.  Bayram Mesajları ve sözleri! En güzel Ramazan Bayramı mesajları! Bayram WhatsApp ve SMS mesajları 2020 burada bulabilirsiniz.

BAYRAM MESAJLARI 2020
Bu bayramı sevdiklerinden uzak geçirecek olan milyonlarca kişi en güzel bayram mesajı seçeneklerinden anlamlı, kısa, uzun bayram mesajları seçebilecek. Ramazan Bayramı mesajları ve sözleri ile bugünün anlamını ve önemini de belirtebileceğiniz görselleri ayrıntılara göz atarak bulabilirsiniz.

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ
Ramazan Bayramı kutlama mesajları ve sözleri ile sevdiklerinize en içten dileklerinizi iletebilirsiniz. Sevdiklerinizin yanında yer alamayacağını bu bayramda en güzel bayram mesajları seçeneklerine bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

EN GÜZEL RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI | 2020

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.
Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tü2020m gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı'nız kutlu olsun.

| Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı Bayramlar.

Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah"ı hatırlatandır. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber