Tarih : 04.05.2021 - 12:51 Yorum : 0

Bill Gates boşanıyor

Mutlu ve uzun evliliğin sırları ile ilgili geçtiğimiz haftalarda tavsiyeler veren Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanma kararı aldı. Gates, o kararı Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla herkese duyurdu. Bill Gates, paylaşımında 'İlişkimiz üzerinde epey düşündükten sonra evliliğimizi bitirme kararı aldık' ifadelerini kullandı.

Bill Gates boşanıyor

Bill Gates, boşanma kararını Twitter hesabından, "İlişkimiz üzerinde epey düşündükten sonra evliliğimizi bitirme kararı aldık." açıklamasıyla duyurdu.

27 yıllık evlilikleri boyunca 3 çocuk yetiştirdiklerini, dünyanın her yerinde insanlara kurdukları vakıf ile sağlıklı ve üretken hayatlar sürmeleri için yardım ettiklerini ve bu misyonlarının devam edeceğini belirten Gates, "Ancak hayatımızın sonraki aşamasında bir çift olarak birlikte büyüyebileceğimizi düşünmüyoruz." ifadesini kullandı.

Bill Gates koronavirüs salgınının ne zaman biteceğini açıkladı Bill Gates koronavirüs salgınının ne zaman biteceğini açıkladı Koronavirüs salgınının ne zaman biteceğine ilişkin açıklama yapan Bill Gates, "Pandeminin 2021 sonuna kadar bitmesi mümkün değil" dedi.

Etiketler : Bill Gates
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber