• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  1112
 • up
  USD
  7.5495
 • up
  EURO
  8.9548
 • down
  GBP
  9.8047
 • up
  Altın
  475.31
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 02.10.2019 - 16:14 Yorum : 0

CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? Frekans bilgileri nedir? (Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları)

CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? Frekans bilgileri nedir? (Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları nasıl izlenir).. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nde nefesleri kesecek maçlar yayınlanıyor. Temsilcilerimizin Galatasaray, Beşiktaş,Başakşehir ve Trabzonspor'un maçları CBC Sporttan canlı yayınlanıyor. Bu maçları şifresiz izlemek mümkün. CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? İşte Frekans bilgileri

CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? Frekans bilgileri nedir? (Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları)

Futbolseverler en çok merak ettiği konu. İnternetten aramaya başladı bile. CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? Frekans bilgileri nedir? (Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları nasıl izlenir).. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nde nefesleri kesecek maçlar yayınlanıyor. Temsilcilerimizin Galatasaray, Beşiktaş,Başakşehir ve Trabzonspor'un maçları CBC Sporttan canlı yayınlanıyor. Bu maçları şifresiz izlemek mümkün. CBC Sport uydudan şifresiz nasıl izlenir? İşte Frekans bilgileri 

CBC Sport şifresiz nasıl izlenir?

CBC Sport kanalı, AzerSpace 46° uydusundan yayın yapmakta. Öncelikle uydunuzun AzerSpace 46° uydusu olmak zorunda. Bu şartı sağladıktan sonra

CBC Sport'u frekans ayarlarını girerek izleyebilirsiniz. 

CBC Sport uydu ve frekans bilgileri

Uydu: AzerSpace 46° 

Frekans: 11135 H 27500 

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA LİGİ MAÇLARI CBCSPORT CANLI İZLE

CBC Sport tek çanakla izlenir mi?
1.adım 

Maçı Türksat çanağından izleyecekseniz; çanak anteninizde bulunan mevcut Türksat LNB'sinin tam olarak sağ bitişiği(arkadan bakınca) 2. LBN'yi yerleştirin. Bu yerleştirme işlemini bant-plastik kelepçe veya multifeed denen 2-3-4... uyduyu izleme şansı veren aparatı alarak da yapabilirsiniz.

2.adım

Azerspace LNB'sini sabitledikten sonra Türksat LNB'sinden gelen kablo ile Azerspace LNB'sinden gelen kabloları birleştirmek için diseq kullanmanız gerekmektedir. Türksat LNB'sinden gelen kabloyu, diseqc'in 1. girişine, Azerspace LNB'sinden gelen kabloyu ise diseqc'in 2. girişine takınız. Diseqc'in ortasındaki giriş ise uydu cihazına Receiver'e gidecektir.

Tek çanakla CBC Sport kanalını izleyebilirsiniz
3.adım 

Uydu alıcınızdan Menü-Uydu ekle bölümünden Azersat46 ekleyip bu uydu için Anten/Diseqc ayarlarından diseqc 1-2-3- veya a-b-c olarak seçiniz. Azerspace uydusunun diseqc girişini TV'den de ''2''(B) Türksat'ın TV'den diseqc girişini ise diseqc 1(A) olarak seçiniz.

4.adım 

Daha sonra kanalların frekanslarını manuel olarak girip taratın. İdman/ CBC Sport HD / Az TV SD yayınları için cihazına Biss şifre girmeniz gerekecektir.

Önemli! Hotbird'e ayarlanmış çanağınızı Azerspaceye dönüştürmek için Hotbird çanağındaki LNB'yi çıkartıp Türksat çanağınızın arkadan bakınca sağına bant, plastik kelepçe veya multiifeed ile sabitlendikten sonra TV'den Hotbird uydusundan aşağıdaki kanalların frekanslarını taratın. Kanalların biss şifresini girdikten sonra izleyebilirsiniz.

 

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber