• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  118808
 • down
  USD
  6.8509
 • down
  EURO
  7.8167
 • up
  GBP
  8.633
 • down
  Altın
  397.147
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 16.11.2018 - 09:41 Yorum : 0

ÇUKUR İzle: ÇUKUR 42. YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SANSÜRSÜZ SHOW TV İZLE, Puhu TV, YOUTUBE HD İZLE son bölüm izle

çukur izle. çukur son bölüm izle. Çukur izle | Çukur 42. son bölüm tek part izle | Çukur sansürsüz Show TV, Puhu TV, Youtube HD izle. Çukur'da nefesler tutuldu. Çukur 41. bölümün sonunda Celasun zor durumda. ÇETO Akşını öldürmekle tehdit etti. Çukur’un 42. Bölümünde; Bulgarlar’ın zamanı geri çekmesi üzerine iyice köşeye sıkışan Çeto, son çare olarak Vartolu’yu arıyor. Vartolu’yu mekana çağıran Çeto ve Mahsun, Saadet’i rehin tuttuğunu gösteriyor. Zorda olsa kendini sakinleştirmeyi başaran Vartolu, kendisinden ne istediklerini soruyor. Celasun’un kendisine silah doğrulttuğundan habersiz olan Cumali ile Celasun, Karakuzularla karşı karşıya gelecek ve Çukur’un çatılarında soluksuz bir kovalamaca yaşanacak. Çukur'da 42. bölümde yaşanacak olayda; babalarına gitmek için “Sana, bana, oğullarına ihtiyaçları var!” sözleriyle Cumali’yi ikna etmeye çalışan Yamaç, İdris’in karşısına çıktığında gözyaşlarına hakim olamıyor. Baba-oğlun buluştuğu duygusal anlar dikkat çekerken Yamaç, babasının elini öpüyor. İdris’in kapıyı açtığında karşısında bulduğu kişilerin kim olduğu ise merakla bekleniyor. Çukur izle. Çukur son bölüm izle, Çukur izle gibi detaylar haberimizde. ÇUKUR İZLE: ÇUKUR 42. SON BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR Sansürsüz SHOW TV izle, Puhu TV, YOUTUBE HD İZLE, Çukur'da Savaş Başladı! başlıklı haberimizde sizlerle buluşturuyoruz.

ÇUKUR İzle: ÇUKUR 42. YENİ BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR SANSÜRSÜZ SHOW TV İZLE, Puhu TV, YOUTUBE HD İZLE son bölüm izle

çukur izle. çukur son bölüm izle.  Çukur izle | Çukur 42. son bölüm TEK PART izle | Çukur sansürsüz SHOW TV, Puhu TV, YOUTUBE HD izle. Çukur'da nefesler tutuldu. Çukur 41. bölümün sonunda Celasun ÇETO'nun kıskacında. Akşın'ı öldürmekle tehdit etti. Çukur’un 42. Bölümünde; Bulgarlar’ın zamanı geri çekmesi üzerine iyice köşeye sıkışan Çeto, son çare olarak Vartolu’yu arıyor. Vartolu’yu mekana çağıran Çeto ve Mahsun, Saadet’i rehin tuttuğunu gösteriyor. Zorda olsa kendini sakinleştirmeyi başaran Vartolu, kendisinden ne istediklerini soruyor.  Cumaali'nin kafasına silahı dayamıştı. Ve herkes merakla ne olacağını bekliyordu.  Çukur'da 42. bölümde yaşanacak olayda; babalarına gitmek için “Sana, bana, oğullarına ihtiyaçları var!” sözleriyle Cumali’yi ikna etmeye çalışan Yamaç, İdris’in karşısına çıktığında gözyaşlarına hakim olamıyor. Baba-oğlun buluştuğu duygusal anlar dikkat çekerken Yamaç, babasının elini öpüyor. İdris’in kapıyı açtığında karşısında bulduğu kişilerin kim olduğu ise merakla bekleniyor. Çukur izle. Çukur son bölüm izle, Çukur canlı izle gibi detaylar haberimizde. Çukur 42.bölümde başlıklı haberimizde sizlerle buluşturuyoruz. ÇUKUR İZLE: ÇUKUR 42. SON BÖLÜM TEK PART İZLE | ÇUKUR Sansürsüz SHOW TV izle, Puhu TV, YOUTUBE HD İZLE, Çukur'da Savaş Başladı!

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

ÇUKUR İLK SAHNESİNİ BU LİNKTEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

“Benden ne istiyorsunuz?”
Çukur’un 42. Bölümünde; Bulgarlar’ın zamanı geri çekmesi üzerine iyice köşeye sıkışan Çeto, son çare olarak Vartolu’yu arıyor. Vartolu’yu mekana çağıran Çeto ve Mahsun, Saadet’i rehin tuttuğunu gösteriyor. Zorda olsa kendini sakinleştirmeyi başaran Vartolu, kendisinden ne istediklerini soruyor. 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Çukur son bölümde neler yaşanacak? Çukur'da 42. bölümde yaşanacak olayda; babalarına gitmek için “Sana, bana, oğullarına ihtiyaçları var!” sözleriyle Cumali’yi ikna etmeye çalışan Yamaç, İdris’in karşısına çıktığında gözyaşlarına hakim olamıyor. Baba-oğlun buluştuğu duygusal anlar dikkat çekerken Yamaç, babasının elini öpüyor. İdris’in kapıyı açtığında karşısında bulduğu kişilerin kim olduğu ise merakla bekleniyor.  Çeto’nun Vartolu için yaptığı bir plan, Vartolu’yu zorlu bir karar aşamasına sürükleyecek. Kötü görünen Vartolu’nun “Bazı insanlar var. Onlar sevdiklerinin değerini kaybedince anlıyor. Ben zaten biliyordum be Yamaç!” sözleriyle Yamaç’a dert yandığı tanıtımda, Çeto öfkesini Ersoy’dan çıkarıyor. Celasun’a bıçak dayayan Mahsun gerilimi yükseltirken, Yamaç’ın dövüş sahnesi izleyenlerin nefesini kesiyor. Çeto, “Bu hayatta herkesin bir zaafı var. Çukur’dakilerin zaafı da aileleri!” sözleriyle harekete geçeceğinin sinyallerini verirken, Vartolu’nun neyin peşinde olduğu merakla bekleniyor. 


CUMAALİ CELASUN KARAKUZULAR'A KARŞI

Çukur’un bu akşam ekrana gelecek 2. sezonun 9. bölümünde Celasun’un kendisine silah doğrulttuğundan habersiz olan Cumali ile Celasun, Karakuzularla karşı karşıya gelecek ve Çukur’un çatılarında soluksuz bir kovalamaca yaşanacak. Akşın’ı gördükten sonra aileyi yeniden bir araya getirmeye kararlı olan Sena, Yamaç’ı İdris’le buluşturmak için çabalayacak. İdris ve Yamaç’ın karşı karşıya gelmesi ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşatacak. Cumali ise İdris’i görme konusunda tereddütte kalacak. Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, bu kozu kullanmaya devam ederken Çeto’nun Vartolu için yaptığı bir plan, Vartolu’yu zorlu bir karar aşamasına sürükleyecek.


ÇUKUR 41. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Çukur 41. Bölümünde; Aliço’nun yardımıyla Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzulara karşı yeni planlar yapacaktır. Selim’in yıllardır merak ettiği soru, İdris’i geçmişe götürecektir. Baba-oğul arasındaki yüzleşmede İdris, Meliha ile ilgili itiraflarda bulunacak. İkilinin karşı karşıya geleceği an ise merakla beklenecek. Celasun, Ayşe ve Karaca, her yerde Akşın’ı ararken; başına açılan dertler Celasun’u köşeye sıkıştıracak. Sena, Karaca’nın yardım isteğini ve Akşın’la ilgili durumları Yamaç’la paylaşacak. Cumali yine Yamaç’ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan giderken Celasun’un kendini içinde bulacağı oyun, Koçovalılar ve Karakuzular arasındaki mücadeleyi etkileyecek.  
 


41. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Çukur 41. Bölümünde; Aliço’nun yardımıyla Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Vartolu’yla da kafa kafaya verip Karakuzulara karşı yeni planlar yapacaktır. Selim’in yıllardır merak ettiği soru, İdris’i geçmişe götürecektir. Baba-oğul arasındaki yüzleşmede İdris, Meliha ile ilgili itiraflarda bulunacak. İkilinin karşı karşıya geleceği an ise merakla beklenecek. Celasun, Ayşe ve Karaca, her yerde Akşın’ı ararken; başına açılan dertler Celasun’u köşeye sıkıştıracak. Sena, Karaca’nın yardım isteğini ve Akşın’la ilgili durumları Yamaç’la paylaşacak. Cumali yine Yamaç’ı dinlemeyip kendi bildiği yoldan giderken Celasun’un kendini içinde bulacağı oyun, Koçovalılar ve Karakuzular arasındaki mücadeleyi etkileyecek.  

ERSOY YAMAÇ'A İŞİ HALLEDİYOR GİBİ GÖZÜKÜCEK AMA...
Karakuzuların dolapçısı Ersoy, Yamaç'ın azmettirdiği kimyageri takip eder şüphelenip öldürür. Çeto'yu arayarak kimyagerin mal çaldığını ve onu vurduğunu söyler. 

İDRİS, EMMİ VE SELİM’DEN MEYDAN DAYAĞI

Emmi ve İdris, Muhsin’in adamlarının öğretmenin evini boşalttığını görür ve harekete geçer. Eski günlerini hatırlayacan İdris, Emmi ve Selim, Muhsin ve adamlarına saldırırarak meydan dayağı çeker perişan hale getirir.

MEKE SENA’YA GÖR BAK ÇUKUR'U NE HALE GETİRDİNİZ DİYEREK LAF ATAR
Sena Çukur’a Karaca’nın yanına giderek Akşın'a yardımcı olmak ister. Yolda karşılaştığı Meke, Sena’ya Çukur'u ne hale getirdiklerini nelere sebep olduklarının hesabını sorar. 

Sena Karacaya giderek Akşın'ın durumnu gözleriyle görür ve Yamaç'ı arayarak onu yardımcı olmasını söyler tabi, istediği tepkiyi Yamaç'tan alamayınca Akşın'ı kolundan turarak soluğu Yamaç'ın yanında alır. Ailenin sana ihtiyacı var” der.

... VE ÇUKUR'DA OPERASYON BAŞLIYOR
Çukur 41. yeni bölümde; Cumali ve Celasun birlikte operasyona çıkıyor. Cumali Celasun'a "Sen uçmayı bilir misin damat" sözleriyle adrenali üst seviyeye çıkacağı gözüküyor. Mekanın iyi korunduğunu söyleyen Vartolu'ya Yamaç "sıkıntı yok, zaten biz oraya yerden girmeyeceğiz" karşılığını veriyor. Tabi Çukur'un yıllarca kaldığı eve nereden gireceğini nerede gizli geçitlerin olduğunu çok iyi biliyorlardı. 

ÇUKUR YENİ FRAGMAN İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!


ÇUKUR 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Vartolu’nun Yamaç’ı dinlemeyerek harekete geçip yakalanması Yamaç’ı deliye döndürecek. Artık sadece Cumali’yi değil, Vartolu’yu da kurtarmak zorunda kalacak. Metin ve Kemal’i yanına alarak harekete geçen Yamaç’ın gözü hiçbir şey görmeyecek. Çeto’yu kurtarmak için plan yapan Mahsun, hiç beklemediği anda Yamaç’ı karşısında görecek. Büyük bir mücadelenin yaşanacağı bölümde Karaca, Sena’dan yardım isteyecek. Babasının çevresinden ayrılmayan Selim’in İdris ile karşılaşması ise ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşattı.


YAMAÇ REŞİT’E OYNANAN OYUNU ANLATIYOR

Cumali ve Çeto nasıl bu duruma düştüklerini bir türlü anlayamaz. Yamaç, Reşit Fazullah’ın villasına operasyon yapar. Reşit’i odasında sıkıştıran Yamaç, oynanan oyunu Reşit’e açıklar. Ona Mahsun’un Kadı’nın oğlunu nasıl kaçırdığını ve suçu nasıl Reşit’e atmaya çalıştığını anlatır.


YÜZLEŞME: SELİM'DEN İDRİS BABA'YA “BENDEN NE İSTEDİN”

Selim ise geçmişte ailesine yaptığı ihanetin bedelini fazlasıyla ödeyerek pişmanlığı hat safhasına kadar yaşadı. Selim babasının evinin önündedir yine. Sena evden ayrılırken İdris onu görür. Sena evden çıkar çıkmaz Selim peşine takılır. Sena arkasından gelen Selim’e; “Ben sana ne yaptım. Ne istedin benden. Bir tek sen misin tek sevilmeyen. Kardeşiz biz seninle. Senin Yamaçla olduğundan daha kardeşiz” diyerek bütün olanların sorumlusunun o olduğunu söyler. Selim perişandır. Sena onu Emmi ile beraber kaldıkları eve getirir.

Çukur izle, Çukur son bölüm canlı izle | Çukur 41. bölüm Sansürsüz, Show, Puhu TV tek part izle Youtube FULL HD 42. Bölüm fragmanı izle)

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber