• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  119121
 • up
  USD
  6.8585
 • up
  EURO
  7.7798
 • up
  GBP
  8.6962
 • up
  Altın
  400.333
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 16.11.2018 - 09:39 Yorum : 0

Diriliş Ertuğrul 124. YENİ BÖLÜM FRAGMANI Youtube İzle| Diriliş Ertuğrul 123.Son BÖLÜM İZLE

Diriliş Ertuğrul 124. Yeni BÖLÜM Fragmanı izle... Ekranların sevilen ve reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunun ikinci bölümü 14 Kasım akşamı yayınlanan Son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Diriliş son bölüm nefes kesen sahnelerle ekranlara geri döndü. Dizideki gelişmeleri yakından takip eden izleyiciler Diriliş Ertuğrul 124. yeni bölüm fragmanını şimdiden merakla beklemeye başladı. Her Çarşamba ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'da kendilerini Çobanoğulları olarak tanıtan ve herkesi saygınlığını kazanan İlbilge'nin asıl amacı Söğüt'ü yurt tutmak ve vergi toplamaktır. Umur Bey'ın kızı olduğu gerçeği ortaya çıkan İlbilge'nin bu yalanı en çok da Ertuğrul Bey'i yaralayacaktır. İşte, Diriliş Ertuğrul 124. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

Diriliş Ertuğrul 124. YENİ BÖLÜM FRAGMANI Youtube İzle| Diriliş Ertuğrul 123.Son BÖLÜM İZLE

Diriliş Ertuğrul 124. yeni bölüm fragmanı youtube izle... Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon ikinci bölümü 14 Kasım akşamı yayınlanan son bölümüyle izleyicilerle buluştu. Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölümde obadaki arkadaşları ile elde ettikleri başarılar birililerinin gözüne batar ve bu durum Ertuğrul Bey'i dizginlemeye çalışmaya kadar gider. Ertuğrul Bey yaşananların farkındadır ve kendi hür beyliğini kurmak için harakete geçer. İşte, Diriliş Ertuğrul 124. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Osman, Teokles ve kızlarını kurtarmak için vuruşmaya girmiş, vuruşurken İlbilge Hatun tarafından kurtarılarak yaralı bir halde obaya getirilmişti. Ertuğrul yaptırdığı tahkikatlardan sonra bu hadisenin arkasında Dragos isminde birinin olduğunu öğrenmiş ve onun derhal bulunmasını emretmişti. Ertuğrul, obaya gelen Moğol devriye birliğinden Hülagü Han’ın vergileri iki katına çıkardığını öğrenmiş, bu sırada küstahlık yapan komutanın elini kesmiş ve bütün meseleleri çözmek üzere Konya’ya doğru yola çıkmıştı…

Ertuğrul ve alpları, eli kesilen Moğol komutanının ağabeyi tarafından tuzağa düşürülmüş ve Ertuğrul, Aksakallılar tarafından kurtarılmıştı. Aksakallıların arasına katılan ve orada bir post sahibi olan Ertuğrul’a, kutlu bir vazife verilecektir. Ertuğrul, Türk devleti ve varlığı için hangi mühim vazifeyi üstlenecektir? Bu vazife uğrunda neler yapacak? Ve Bu yolda hangi zorluklarla karşılaşacaktır?

Diğer yandan Söğüt’te kendini zangoç kimliğiyle gizleyen fakat bir Hristiyan örgütünün lideri olan Dragos ise Ertuğrul’a karşı gizli faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Adamı olan Teo’yu Ertuğrul’un obasına gönderip Teokles’i öldürmekle vazifelendirmiştir. Teo bu görevi yerine getirebilecek midir? Gizlice görevlendirdiği adamlar sayesinde Gündüz’ü tefecilik tuzağına düşürüp Ertuğrul’un ailesi içinde sarsıntıya yol açan Dragos, şimdi hangi tuzağını devreye sokacaktır?

HANDE SORAL İLBİLGE ROLÜNDE

Diriliş Ertuğrul'da, 'Halime Sultan'ı canlandıran Esra Bilgiç geçtiğimiz sezon diziden ayrılmıştı. Güzel oyuncu Hande Soral ise yeni sezonda İlbilge rolüyle diziye katıldı. Hande Soral'ın canlandırdığı İlbilge rolü Ertuğrul Bey arasında aşk yaşanacak. Hande Soral’ın karakterine ilişkin detaylı açıklama TRT 1 Koordinatörü Kurtuluş Zeydan’dan gelmişti. Zeydan, Hande Soral’ın rolüyle ilgili şu açıklamayı yapmıştı: Biliyorsunuz Ertuğrul artık bekar. Ve onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Bu karakteri Hande Soral canlandıracak. Seyircimiz rahat olsun, Diriliş’i birinci sezon işi izliyormuş gibi izleyecekler."

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber