Tarih : 08.10.2018 - 11:32 Yorum : 0

Hadise istedi, Acun kabul etti! O Ses Türkiye tarihinde bir ilk

O Ses Türkiye tarihinde bir ilk yaşandı. Pazar akşamı yayınlanan sezonun ilk bölümünde sahneye çıkan ilk yarışmacı olan Yozgatlı Ferdi Kılıç, diş telleri yüzünden şarkısını söylerken takıldı. Hadise de bu olay üzerine Acun'a rica ederek, Ferdi Kılıç'ın ikinci kez yarışması sözünü aldı.

Yeni sezonu açan O Ses Türkiye 2018'in Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde ilginç bir olay yaşandı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Ferdi Kılıç, diş telleri nedeniyle performansını rahat sergileyemedi. Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Genç yarışmacı, O Ses Türkiye'de aynı sezonda iki defa yarışan ilk isim olacak.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye yeni sezonu Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz'lu kadrosuyla bomba gibi açtı. O Ses Türkiye'nin yeni sezon 2. bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Yarışmaya Yozgat'tan katılan genç yarışmacı Ferdi Kılıç, sesinin güzel olmasına rağmen sahne sırasında takılmalar yaşadı jüriler bu durumun nedenini genç yarışmacıya sordu.

Ferdi Kılıç 4 gün önce dişlerine tel takıldığını ve ilk günlerdeki acı nedeniyle rahat performans sergileyemediğini söyledi. Genç yarışmacı, '4 gün önce dişlerime tel taktırdım. Tel taktırdğım gün buradan haber geldi. İlk günler çok acı oluyor o yüzden takıldım' dedi. Hadise de bunun üzerine genç yarışmacının mazeretinin olduğunu söyleyerek tekrar yarışmasını istedi. Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Ilıcalı, Ferdi Kılıç'ın 1 ay sonra yeniden O Ses Türkiye'de yarışacağını açıkladı.

Etiketler : Yarışmacı
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber