Tarih : 17.02.2017 - 01:01 Yorum : 0

Hapoel 1-3 Beşiktaş Maçı Özeti izle ve Golleri izle (Hapoel Beşiktaş Özeti)

Hapoel Beşiktaş maçı geniş Özeti izle ve Golleri '' gibi aradığınız konu başlıklarını haberimizde bulabilirsiniz. Peki Hapoel Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? İşte Hapoel Beşiktaş maçı geniş özeti ve golleri... Hapoel 1-3 Beşiktaş Maçı Geniş Özeti ve Golleri (Hapoel Beşiktaş Özeti)

Hapoel 1-3 Beşiktaş Maçı Özeti izle ve Golleri izle (Hapoel Beşiktaş Özeti)

Hapoel Beşiktaş maçı geniş Özeti izle ve Golleri izle gibi aradığınız konu başlıklarını haberimizde bulabilirsiniz. Peki Hapoel Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? İşte Hapoel Beşiktaş maçı geniş özeti ve golleri... UEFA Avrupa ligi son 32 mücadelesinde Hapoel ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Peki Hapoel Beşiktaş maçı kaç kaç bitti? Hapoel Beşiktaş maçı geniş özeti ve golleri için hazırladğımız haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte Hapoel Beşiktaş maç hakkında tüm bilgiler haberimizde mevcut.

İDMAN TV FREKANSLARI

Uydu: Azerspace-1
Frekans: 11175
Sembol: 27500
Fec: 5/6
Polarizasyon: H- Yatay

İnternetten izlemek için: http://www.idmantv.az/


AZ TV FREKANSLARI

Uydu : Azerspace-1
Frekans: 11175
Sembol: 27500
Fec: 5/6
Polarizasyon: H- Yatay

İnternetten izlemek için: http://www.aztv.az/index.php?lang=az

SKY SPORT 5 FREKANSI
Uydu Adı: Astra 1M
Frekansı:12.304
Sembol: 27500
Fec: 9/10
Polarizasyon: (V) Dikey

İnternetten izlemek için: http://www.skysports.com/watch/sky-sports-5
UYDU FREKANSI NASIL AYARLANIR?

Uydu frekansı nasıl ayarlanır diyorsanız işte 8 adımda yapmanız gerekenler;

1. Adım: Ana menüye girebilmek için; uzaktan kumandanızda 'MENÜ' veya 'SETUP' yazan düğmeye basınız.

2. Adım: Uydu alıcısı marka modeline göre; 'KANAL ARAMA' , 'MANUEL ARAMA' , 'KANAL EKLEME' , 'EL İLE ARAMA' gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI-AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip 'OK' e basınız.

3. Adım: Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre; 'TP FREKANSI' , 'ALIŞ FREKANSI' , 'FREKANS' , 'UYDU FREKANSI' seçeneklerinden biri belirecektir, YUKARI-AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak frekans değerini girin.

4. Adım: Yine aynı ekranda 'SEMBOL ORANI' yada 'SYMBOL RATE' değeri olacaktır. YUKARI-AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak girin..

5. Adım: Yine aynı ekranda bulunan ve 'POLARIZASYON' yada 'POL' şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI-AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ-SOL ok tuşlarıyla 'H-Yatay' olacak şekilde değiştirin.

6. Adım: Yine aynı ekranda bulunan 'FEC' değerini değiştirmek için YUKARI-AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ-SOL ok tuşlarıyla '5/6' seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.

7. Adım: Son olarak 'OK' tuşuna basarak İdman TV yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen 'ARAMA BAŞLAT' yada 'TP ARA' seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

8. Adım: Arama işlemi tamamlandıktan sonra Uydu Alıcısı yeni aranan kanalı kanal listesinin en sonuna kaydedecektir.


Osmanlıspor, Olympiakos maçı hazırlıklarını tamamladı

Osmanlıspor, UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Yunan ekibi Olympiakos ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Karşılaşmanın yapılacağı Georgios Karaiskakis Stadı'nda, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki idman 1 saat sürdü. Antrenman ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Futbolcular daha sonra 5'e 2 top kapmaca oynadı. İdmanın son bölümünde taktik çalışan oyuncular antrenmanı tamamladı.
Olympiakos-Osmanlıspor müsabakası TSİ 21.00'de başlayacak.
BEŞİKTAŞ 191. KEZ AVRUPA MÜCADELESİNE ÇIKIYOR

Beşiktaş, bu akşam deplasmanda karşılaşacağı Hapoel ile oynayacağı maç ile Avrupa Kupaları’nda 191. kez boy gösterecek. Beşiktaş, bundan önce oynadıkları 190 Avrupa maçının 69’unu kazanmayı başardı. 80 karşılaşmadan mağlup ayrılan Beşiktaş, 41 kez berabere kaldı. Beşiktaş, bu maçlarda 240 gol atarken 274 gol yedi.

Ayrıca Hapoel ile deplasmanda oynayacağı bu maç ile Beşiktaş, Avrupa’da 96. deplasmanda maçına çıkmış olacak. Oynadığı 96 maçın 21’inden galip gelirken 18 maçta ise berabere kaldı ve 56 maçta ise yenildi. Bu maçlarda Beşiktaş, 102 gol atarken 176 gol yedi. Beşiktaş, 2011-2012 sezonunda Macabi Tel Aviv’i İstanbul’da 5-1 yenmeyi başardı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber