• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  118713
 • up
  USD
  6.856
 • up
  EURO
  7.7581
 • down
  GBP
  8.6491
 • up
  Altın
  399.227
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 13.12.2016 - 16:40 Yorum : 0

İçerde 1. Sezon 13. Bölüm Youtube İZLE | 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Mert, Celal Baba'ya karşı?

İçerde son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu haftaki bölümüyle sosyal medyayı yine sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle SHOW TV'de izlendi. İçerde 14. fragman yayınlandı mı? Komiser Mert ailesinin olduğunu öğrenir ve Çoşkun'un peşine düşer. İçerde izleme linki haberimizde.

İçerde 1. Sezon 13. Bölüm Youtube İZLE | 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Mert, Celal Baba'ya karşı?

İçerde son Bölüm İçin 2 Ayrı Fragmanı da yayınlandı. İçerde dizisinin yeni bölümünde Yusuf Müdür mesleği bırakma kararı alıyor, giderken de Mert'e Sarp'ın gizli bir polis olduğunu söylüyor. Mert ise ailesini bulmak için Celal Baba'ya neler bildiğini anlatmasını istiyor. Tüm gelişmeler bu akşam İçerde'nin son bölümünde ekranlara gelecek.“İçerde”nin 13. bölümünde; Mert, Kebapçı Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünür. Bunu Melek’le de paylaşır. Mert şüphelerinde haklı olup olmadığını öğrenmek için Celal’e bir oyun oynar. Yusuf Müdür, Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için son bir hamle yapar. Celal, Köstenceli'nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Karşısına çıkan bir avukat “patron” diye birinden bahseder. Sarp, Celal ve adamları gizemli patronun peşine düşerler. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam eder. Coşkun yeni planlar kurmanın peşinde Metin’in evini araştırmaya başlar. Füsun ve çocuklarına ulaşmak istiyordur.

İÇERDE 13. BÖLÜM YOUTUBE İZLE

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun üstlendiği İçerde'nin yeni bölümü 12 Aralık Pazartesi günü Show TV'de ekrana geldi.

Coşkun'la ilgili Celal'in kendisinden ve Melek'ten sakladığı sırlar olduğunu düşünen Mert, Celal'e oyun oynamaya karar verecek. Bölümde, Mert'in Coşkun'un yaşadığını Celal'e itiraf etmesi Kebapçı Celal'i hem endişelendirecek hem de öfkelendirecek. Merakla beklenen yeni bölümde "Celal, Mert'in oyununa düşecek mi?", "Celal gerçekleri Mert'e anlatacak mı?" ve "Mert, ailesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?" gibi sorular yanıt buldu.

Ay Yapım imzalı İçerde'nin Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu paylaşıyor. İçerde Pazartesi akşamları saat 20:00'de Show TV'de.

İÇERDE 13. BÖLÜM ÖZETİ

İçerde”nin 13. bölümünde; Mert, Kebapçı Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünür. Bunu Melek’le de paylaşır. Mert şüphelerinde haklı olup olmadığını öğrenmek için Celal’e bir oyun oynar. Yusuf Müdür, Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için son bir hamle yapar. Celal, Köstenceli'nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Karşısına çıkan bir avukat “patron” diye birinden bahseder. Sarp, Celal ve adamları gizemli patronun peşine düşerler. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam eder. Coşkun yeni planlar kurmanın peşinde Metin’in evini araştırmaya başlar. Füsun ve çocuklarına ulaşmak istiyordur.

'İçerde' Şili televizyonuna transfer oldu 'İçerde' Şili televizyonuna transfer oldu Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran İçerde dizisiyle ilgili bomba transfer haberi geldi.

İçerde dizisi önümüzdeki yıl final yapacak İçerde dizisi önümüzdeki yıl final yapacak Reyting listelerinde saygın sıralara oturan 'İçerde' dizisinin önümüzdeki yıl final yapacağı ortaya çıktı.

Oyuncu Şenay Gürler, İçerde dizisine transfer oldu
Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran 'İçerde' dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümünde oyuncu Şenay Gürler de rol alacak.

İçerde 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde dizisinin merakla beklenen yeni yani 13. bölümü ekrana geldi. Türlü entrikalarla dolu senaryosu ile izleyiciyi kendine hayran bırakan İçerde dizisin son bölümünde Mert, Celal Baba'ya oyun oynadı! Şimdi gözler İçerde dizisinin 14. yeni bölüm fragmanında...

Ay Yapım imzalı, ekranların fenomen dizisi İçerde bu hafta da çok konuşulacak yeni bölümüyle ekrana geldi. Yüzüklü adam Coşkun'u elinden kaçıran Mert'in ondan ailesi olduğunu öğrendiği duygu yüklü sahne izleyenleri derinden sarsmıştı. Mert, ailesine ulaşma ümidiyle Coşkun'u bulmaya çalıştı.

Bu sezonun en iddialı dizilerinden olan 'İçerde'ye başarılı bir oyuncu daha dahil oldu. Oyuncu Şenay Gürler, içerde dizisine konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

SÜRPRİZ BİR ROLLE EKRANA GELECEK

Gürler, sürpriz bir rolle ekrana gelecek. Bölümde Celal, sevkiyatını ihbar eden isimlerin peşine düşecek.

SARP VE CELAL GİZEMLİ OLAYIN PEŞİNDE

Sarp ve Celal, karşılarına çıkan düşmanlarının avukatının anlattıklarıyla gizemli olayı çözmeye çalışacaklar. Bölümde avukat rolünü ise oyuncu Emre Erçil canlandıracak.


İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.  
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.


 

İÇERDE SON BÖLÜMDE YİNE NEFES KESECEK!

Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırdı. Yusuf Müdür, Mert'in Umut'u bulmak için yaptırdığı DNA testini öğrendi ve Sarp'ı tekrar buluşmaya ikna etti. Sarp Celal'in bir sevkiyat işine gireceğini öğrenip hala içerdeyim diyerek sevkiyat zamanını Yusuf Müdür'e söyledi. Ancak Yusuf Müdür baskına gittiğinde Sarp'ın ona doğru sevkiyat yerini söylemediğini anladı. Bu arada Mert, Eylem ile birlikte Coşkun'un peşine düştü. Coşkun, takip edildiğini anladığında Eylem'i haberi yaptırmak için kaçırdı ve Mert'in oraya gelmesi için adamına kendini takip ettirdi. Coşkun'un Mert'i küçükken dövdüğü gibi sopayla dövdüğü sahne ve final anında Mert'e senin annen, baban hatta bir ağabeyin bile vardı deyip telefonu kapattıktan sonra Mert'in "Kimim lan ben" diye ağladığı duygusal anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Ay Yapım imzalı, iki kardeşin birbirlerini bulma hikayesini konu alan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

SOSYAL MEDYA "BEN KİMİM" DEDİ!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde  #BenKimim etiketiyle sosyal medyada uzun süre TT oldu. #BenKimim etiketi ile 49.771 tweet atılarak Twitter'ın Türkiye gündeminde 16 saat 15 dakika, Dünyada ise 8 saat 5 dakika kaldı. Bölümün unutulmaz sahnelerinden olan Coşkun'un Mert'i arayıp seni hatırladım deyip Mert'e annen, baban hatta ağabeyin vardı deyip telefonu kapattığı, Mert'in hıçkırıklara boğulduğu sahne izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde", dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. "İçerde", AB’de 12,99 izlenme oranı (rating), 29,10 izlenme payı (share), ABC1 20+ 'da 12,74 izlenme oranı (rating), 26,51 izlenme payı (share), Total’de ise 10,04 izlenme oranı (rating), 22,80 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

İçerde son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu haftaki bölümüyle sosyal medyayı yine sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle SHOW TV'de izlendi. İçerde 14. fragman yayınlandı mı? Komiser Mert ailesinin olduğunu öğrenir ve Çoşkun'un peşine düşer. İçerde izleme linki haberimizde.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber