• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  94896
 • down
  USD
  5.8598
 • up
  EURO
  6.513
 • down
  GBP
  7.481
 • down
  Altın
  279.28
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 20.12.2016 - 11:05 Yorum : 0

İçerde 1. Sezon 14. Bölüm Youtube İzle | 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Yusuf Müdür öldü mü?

İçerde son bölümüyle bu akşam izleyicilerin karşısına çıkıyor. Geçen haftaki bölümüyle sosyal medyayı sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle SHOW tv'de izlendi. İçerde 14. bölüm de neler yaşanacak. Sarp, Celal ve adamları patronunu peşine düşer, ve yakalamak için fırsat kollamaktadırlar. İçerde izleme linki haberimizde..

İçerde 1. Sezon 14. Bölüm Youtube İzle | 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Yusuf Müdür öldü mü?

İçerde Son Bölümüyle yine nefesleri kesti. Sarp ve Köstenceli'nin karısı Celal'e büyük bir oyun oynar.. Celal, Mert'e avukatın numarasını verir ve yerini tespit eder köstencelinin karısını Celal'in adamı yani Davut yakalar ve kendini hizmetçi kılığında tanıtır. O sırada Avukat içeri girer ve olayın seyri yine degişir.. Celal Baba avukatı yakalar ve tam öldürecegi sırada Sarp avukatı kurtararacak mesajı yollar. ''Umut'u biliyorum'' mesajıyla Celal'i köşeye sıkıştırır.. Celal de avukatı bırakmak zorunda kalır.. Celal sinirinden kudurmuştur.. Ve patronu biran önce yakalamak ister. Sarp ise tekrar köstencelinin karısını ve avukatı kurtarmış olur..Sarp'ın tehlikeli Oyunu!

"İçerde"nin 14. bölümünde; Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bilen tek kişinin patron denen adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Mert, Celal’e Yusuf Müdür'ün istifa ettiğini söyler. Celal sebebini merak eder, Mert’e gelişmelerden haberdar olmak istediğini söyler. İstifa dilekçesini veren Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için evine yemeğe davet eder. Sarp’ın patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır.

İÇERDE 14.BÖLÜM YOUTUBE İÇİN TIKLAYINIZ

Bu akşam yayınlanacak İçerde Yeni Bölüm bölüm fragmanlarından yola çıkacak olursak yine izleyiciden tam not alacak. Nefes kesecek son bölümüyle bu akşam Show tv ekranlarında olacak. Yusuf Müdür, Mert'e Sarp'ın gizli bir polis olduğunu söyleyecek mi, Sarp'ı Celal babayı bitirmek için yanına yerleştiren müdür, hedefine ulaşabilecek mi, Mert ise ailesini aramaktadır. Çoşkun'un evinde pusuya yatan Mert Çoşkun'u yakalayabilicek mi? Tüm soruların cevabı bu akşam yeni bölümde. İçerde son bölümüyle sosyal medyayı yıkıp geçti. Gerçek patronun kim olduğu ortaya son bölümde ortaya çıktı. Evet Sarp, gizli patrondur. Her hafta takipçilerin kafasını karıştıran İçerde bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. “İçerde”nin 13. bölümünde; Mert, Kebapçı Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünür. Bunu Melek’le de paylaşır.

MERT, CELAL BABA'YA OYUN OYNUYOR!

Mert şüphelerinde haklı olup olmadığını öğrenmek için Celal’e bir oyun oynar. Yusuf Müdür, Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için son bir hamle yapar. Celal, Köstenceli'nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Karşısına çıkan bir avukat “patron” diye birinden bahseder. Sarp, Celal ve adamları gizemli patronun peşine düşerler. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam eder. Coşkun yeni planlar kurmanın peşinde Metin’in evini araştırmaya başlar. Füsun ve çocuklarına ulaşmak istiyordur.

"Her şey istediğiniz gibi Umut Bey"

Patronun kim olduğu ortaya çıktı!

İÇERDE 14. BÖLÜM 1.FRAGMAN

İÇERDE 14. BÖLÜM 2. FRAGMANI!

Avukkattan Kebapçı Celal'e sürpriz! Avukatı almak için ofisine giden Kebapçı Celal kendisi için bırakılan mektupla şaşkına dönüyor

İÇERDE 13. BÖLÜM YOUTUBE İZLE

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun üstlendiği İçerde'nin yeni bölümü 12 Aralık Pazartesi günü Show TV'de ekrana geldi.

Coşkun'la ilgili Celal'in kendisinden ve Melek'ten sakladığı sırlar olduğunu düşünen Mert, Celal'e oyun oynamaya karar verecek. Bölümde, Mert'in Coşkun'un yaşadığını Celal'e itiraf etmesi Kebapçı Celal'i hem endişelendirecek hem de öfkelendirecek. Merakla beklenen yeni bölümde "Celal, Mert'in oyununa düşecek mi?", "Celal gerçekleri Mert'e anlatacak mı?" ve "Mert, ailesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?" gibi sorular yanıt buldu.

Ay Yapım imzalı İçerde'nin Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu paylaşıyor. İçerde Pazartesi akşamları saat 20:00'de Show TV'de.

İÇERDE 13. BÖLÜM ÖZETİ

İçerde”nin 13. bölümünde; Mert, Kebapçı Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünür. Bunu Melek’le de paylaşır. Mert şüphelerinde haklı olup olmadığını öğrenmek için Celal’e bir oyun oynar. Yusuf Müdür, Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için son bir hamle yapar. Celal, Köstenceli'nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Karşısına çıkan bir avukat “patron” diye birinden bahseder. Sarp, Celal ve adamları gizemli patronun peşine düşerler. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam eder. Coşkun yeni planlar kurmanın peşinde Metin’in evini araştırmaya başlar. Füsun ve çocuklarına ulaşmak istiyordur.

'İçerde' Şili televizyonuna transfer oldu 'İçerde' Şili televizyonuna transfer oldu Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran İçerde dizisiyle ilgili bomba transfer haberi geldi.

İçerde dizisi önümüzdeki yıl final yapacak İçerde dizisi önümüzdeki yıl final yapacak Reyting listelerinde saygın sıralara oturan 'İçerde' dizisinin önümüzdeki yıl final yapacağı ortaya çıktı.

Oyuncu Şenay Gürler, İçerde dizisine transfer oldu
Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran 'İçerde' dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümünde oyuncu Şenay Gürler de rol alacak.

İçerde 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde dizisinin merakla beklenen yeni yani 13. bölümü ekrana geldi. Türlü entrikalarla dolu senaryosu ile izleyiciyi kendine hayran bırakan İçerde dizisin son bölümünde Mert, Celal Baba'ya oyun oynadı! Şimdi gözler İçerde dizisinin 14. yeni bölüm fragmanında...

Ay Yapım imzalı, ekranların fenomen dizisi İçerde bu hafta da çok konuşulacak yeni bölümüyle ekrana geldi. Yüzüklü adam Coşkun'u elinden kaçıran Mert'in ondan ailesi olduğunu öğrendiği duygu yüklü sahne izleyenleri derinden sarsmıştı. Mert, ailesine ulaşma ümidiyle Coşkun'u bulmaya çalıştı.

Bu sezonun en iddialı dizilerinden olan 'İçerde'ye başarılı bir oyuncu daha dahil oldu. Oyuncu Şenay Gürler, içerde dizisine konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

SÜRPRİZ BİR ROLLE EKRANA GELECEK

Gürler, sürpriz bir rolle ekrana gelecek. Bölümde Celal, sevkiyatını ihbar eden isimlerin peşine düşecek.

SARP VE CELAL GİZEMLİ OLAYIN PEŞİNDE

Sarp ve Celal, karşılarına çıkan düşmanlarının avukatının anlattıklarıyla gizemli olayı çözmeye çalışacaklar. Bölümde avukat rolünü ise oyuncu Emre Erçil canlandıracak.


SOSYAL MEDYA "BEN KİMİM" DEDİ!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde  #BenKimim etiketiyle sosyal medyada uzun süre TT oldu. #BenKimim etiketi ile 49.771 tweet atılarak Twitter'ın Türkiye gündeminde 16 saat 15 dakika, Dünyada ise 8 saat 5 dakika kaldı. Bölümün unutulmaz sahnelerinden olan Coşkun'un Mert'i arayıp seni hatırladım deyip Mert'e annen, baban hatta ağabeyin vardı deyip telefonu kapattığı, Mert'in hıçkırıklara boğulduğu sahne izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

İçerde son bölümüyle izleyicilerin karşısına bu akşam çıkıyor. Geçen haftaki bölümüyle sosyal medyayı sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle SHOW tv'de izlendi. İçerde 14. bölüm de neler yaşanacak. Sarp, Celal ve adamları patronunu peşine düşer, ve yakalamak için fırsat kollamaktadırlar. İçerde izleme linki haberimizde.

İçerde 1. Sezon 13. Bölüm Youtube İZLE | 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Mert, Celal Baba'ya karşı? İçerde 1. Sezon 13. Bölüm Youtube İZLE | 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Mert, Celal Baba'ya karşı? İçerde son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu haftaki bölümüyle sosyal medyayı yine sallayan İçerde dizisi yeni bölümüyle SHOW TV'de izlendi. İçerde 14. fragman yayınlandı mı? Komiser Mert ailesinin olduğunu öğrenir ve Çoşkun'un peşine düşer. İçerde izleme linki haberimizde.
İçerde dizisine sürpriz transfer! İçerde dizisine sürpriz transfer! Bu sezonun en iddialı dizilerinden olan 'İçerde'ye başarılı bir oyuncu daha dahil oldu.
'İçerde' Şili televizyonuna transfer oldu 'İçerde' Şili televizyonuna transfer oldu Yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kıran İçerde dizisiyle ilgili bomba transfer haberi geldi.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber