Tarih : 03.03.2018 - 14:47 Yorum : 0

İSKİ arıza telefon numarası | İstanbul'da suların kesildiği ilçeler | İstanbul sular ne zaman düzelecek

İSKİ su kesintisi yapacağı semt ve ilçeleri açıkladı. İSKİ bazı bölgelerde 5 Mart Pazartesi günü 12 saat süreyle su kesintisinin yapılacağını açıkladı. Peki, 5 Mart Pazartesi günü sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza ve telefon numarası kaç? Haberimizden öğrenebilirsiniz...

İSKİ arıza telefon numarası | İstanbul'da suların kesildiği ilçeler | İstanbul sular ne zaman düzelecek

Sondakika! İSKİ'den yeni açıklama İSKİ su kesintisi yapacağı semt ve ilçeleri açıkladı. İSKİ bazı bölgelerde 5 Mart Pazartesi günü 12 saat süreyle su kesintisinin yapılacağını açıkladı. Kağıthane-Beyoğlu ve Kağıthane Nurtepe bölgelerine su verilmeyecek.

İSKİ bazı bölgelerde 5 Mart Pazartesi günü 12 saat süreyle su kesintisinin yapılacağını açıkladı.

İSKİ tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Kağıthane-Beyoğlu ve Kağıthane Nurtepe Ana isale hatlarında gerçekleştirilecek olan yenileme çalışmaları nedeniyle, 5 Mart 2018 Pazartesi günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında 12 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

İSKİ Arıza ve İSKİ Kesinti Arıza Telefon numarası | İSKİ Su Kesintisi Yaşanacak İlçeler | İstanbul Sular Ne Zaman gelecek İSKİ Arıza ve İSKİ Kesinti Arıza Telefon numarası | İSKİ Su Kesintisi Yaşanacak İlçeler | İstanbul Sular Ne Zaman gelecek İSKİ son dakika su kesintisi yapacağı semt ve ilçeleri açıkladı. İSKİ arıza ve telefon numarası kaç? İSKİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre: Vatandaşlar İstanbul'da su kesintisinin nerelerde yaşanacağını, hangi saatler arasında olacağını ve ne zaman sona ereceğini yaptığı açıklama ile duyurdu. Bugünün İSKİ su kesintisi bilgileri haberimizde mevcuttur.

İstanbul'a su kesintisi kaç gün sürecek? Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli ve Sarıyer'e Su Ne Zaman Gelecek? İstanbul'a su kesintisi kaç gün sürecek? Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli ve Sarıyer'e Su Ne Zaman Gelecek? Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Karaköy-Beşiktaş-Sarıyer Ana İsale Hattı üzerinde gerçekleştirilecek olan bakım-onarım-yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul'da su kesintisi meydana gelecektir. Peki Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer ve Şişli'de su kesinti süresi ne kadar olacak? Su kesintisi kaç gün sürecek? İşte detayları haberimizde derledik...

Su alamayacak bölgeler:
Kağıthane ilçesi: Merkez, Nurtepe, Gürsel ve Mehmet Akif Ersoy Mahalleleri ile Talatpaşa Mahallesi’nin alt kodları.
Beyoğlu ilçesi: Örnektepe, Sütlüce, Halıcıoğlu, Piripaşa, Keçecipiri, Camii Kebir, Kulaksız, Kadı Mehmet Efendi,Bedrettin, Çatma Mescit Mahallelerinin tamamı ile Küçük Piyale ve Yahya Kemal Mahalleleri’nin alt kodları.

Kocabayır Terfi merkezinde gerçekleştirilecek olan debimetre montaj ve bağlantı çalışmaları nedeniyle, 5 Mart 2018 Pazartesi günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında 12 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

Su alamayacak bölgeler:
Pendik ilçesi: Yenişehir, Çamlık, Kurtköy, Şeyhli, Sülüntepe, Ertuğrulgazi, Yayalar, Velibaba ve Çınardere Mahalleleri.
Kartal ilçesi: Hürriyet Mahallesi’nin bir kısmı."

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber