• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  115748
 • up
  USD
  6.8651
 • up
  EURO
  7.7192
 • up
  GBP
  8.5958
 • up
  Altın
  391.772
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 30.12.2015 - 22:27 Yorum : 1

İstanbul'da okullar yarın tatil mi, İstanbulda kar tatili verildi mi? Yarın okul tatil mi Vasip Şahin

İstanbul'da milyonlarca öğrencinin merakla beklediği soru cevap buldu! Vali Vasip Şahin İstanbul'da okullar tatil mi? SON DAKİKA! Sorusunun cevabını verdi. İşte bilgiler: İstanbul tatil, İstanbul'da okullar tatil mi, Yarın okullar tatil mi, İstanbulda tatil varmı, Kar tatili verildi mi, Vasip Şahin kar tatili, Kar tatili ne zaman? tüm soruların cevabı burada...

İstanbul'da okullar yarın tatil mi, İstanbulda kar tatili verildi mi? Yarın okul tatil mi Vasip Şahin

İstanbul'da milyonlarca öğrencinin merakla beklediği soru cevap buldu!  Vali Vasip Şahin İstanbul'da okullar tatil mi? SON DAKİKA! Sorusunun cevabını verdi. İşte bilgiler: İstanbul tatil, İstanbul'da okullar tatil mi, Yarın okullar tatil mi, İstanbulda tatil varmı, Kar tatili verildi mi, Vasip Şahin kar tatili, Kar tatili ne zaman? tüm soruların cevabı burada... İstanbul’daki yoğun kar yağışı nedeniyle okullar yarın tatil edildi.İstanbul Valisi Vasip Şahin tatili şöyle duyurdu:Meteorolojik tahminlere göre ilimizde yoğun kar yağışı beklendiğinden 31.12.2015 Perşembe günü eğitim-öğretime bir gün ara verilmiştir.

OKULLAR 4 GÜN TATİL
Cuma günün yılbaşı nedeniyle resmi tatil olan okullarda yarın kar tatilinde eklenmesiyle İstanbul'daki öğrenciler 4 günlük tatil yapacak.

İŞTE TATİL OLAN DİĞER İLLER

SAMSUN’un Ayvacık İlçesi’nin tamamı, Salıpazarı İlçesi’nde bazı köyler ile Canik İlçesi’nde taşımalı eğitim veren okullarda yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.  Yurdu etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Samsun’un bazı ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Salıpazarı İlçesi Tahnal ve Konakoren köyleri ile Canik İlçesi’nde taşımalı eğitim veren okullarda ve Ayvacık İlçesi’nin tamamında yoğun kar yağışı nedeniyle eğitimin bir gün tatil edildiği duyuruldu.
 
ÇORUM'DA OKULLARA KAR TATİLİ
 
Çorum'daki kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün ara verildi. Çorum Valiliğinden yapılan açıklama da, "30 Aralık 2015 Çarşamba ve 31 Aralık 2015 Perşembe tarihlerinde iki gün kar yağışı nedeniyle il ve ilçelerde ilk ve orta dereceli tüm okullar tatil edilmiştir. Ayrıca tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelde iki gün izinli sayılacaktır" ifadelerine yer verildi.
 
SİVAS'TA EĞİTİME KAR ENGELİ
 
Etkili olan kar yağışı nedeniyle Suşehri ilçesinde bugün  öğleden sonra ve yarın tam gün eğitime ara verildi.
 
Suşehri Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, kar yağışı  dolayısıyla ilçe genelinde bugün öğleden sonra ve yarın tam gün olmak üzere ilk  ve orta dereceli okulların eğitime ara verildiği belirtildi. Açıklamada, kamuda  çalışan hamile ve engellilerin de izinli sayılacağı ifade edildi.
 
Öte yandan ilçede etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz etkiliyor. Kar  yağışını nedeniyle, Suşehri-Sivas karayolunun 2010 rakımlı Geminbeli Geçidi'nde  zaman zaman trafikte aksamalar yaşanıyor.
 
Sivas'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle Akıncılar ve  Gölova ilçelerinde bugün öğleden sonra ve yarın eğitime ara verildi.
 
Kaymakamlıklarından yapılan yazılı açıklamada, kar yağışı dolayısıyla  Akıncılar ve Gölova'daki ilk ve orta dereceli okullarda, bugün öğleden sonra ve  yarın tam gün eğitimine ara verildiği belirtildi.
 
Kamuda çalışan hamileler ile engellilerin de bugün öğleden sonra ve  yarın izinli sayılacağı ifade edildi.
 
Öte yandan, D-100 karayolunun Suşehri, Koyulhisar, Akıncılar ve Gölova  ilçelerindeki kesimlerinde, kar yağışı nedeniyle trafikte zaman zaman aksamalar  yaşanıyor.
 
Karayolu ekipleri, hasarlı trafik kazalarının yaşandığı bölgede kar  temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Trafik ekipleri de sürücüleri yağış ve  buzlanma nedeniyle dikkatli seyretmeleri konusunda uyarıyor.
 

KASTAMONU

Şenpazar ve Bozkurt ilçelerinde eğitime yarın için ara verildi. Kastamonu'nun Şenpazar ve Bozkurt ilçelerinde, kar  yağışı nedeniyle okullarda yarın eğitim yapılmayacak.

AA muhabirinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden edindiği  bilgiye göre, kar yağışının etkisini sürdürdüğü Şenpazar ve Bozkurt'taki  okullarda eğitime yarın için ara verildi.

HAKKARİ'DE EĞİTİME KAR ENGELİ

Hakkari il merkezi ve bağlı köylerdeki ilk ve orta  dereceli okullarda, yarın eğitime ara verildi.

Valilikten yapılan açıklamada, kentte olumsuz hava koşullarının  yaşandığı belirtilerek il merkezi ve bağlı köylerde, ilk ve orta dereceli  okullarda (yatılı eğitim kurumları hariç), eğitim öğretime yarın ara verildiği  ifade edildi.

Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile  personellerin de yarın idari izinli sayılacağı kaydedildi
TOKAT'TA 4 İLÇEDE OKULLAR TATİL

Tokat’ın Almus, Artova, Başçiftlik ve Niksar ilçelerinde tüm okulların Perşembe günü tatil edildiği bildirildi.  

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre kar yağışı nedeniyle Almus, Artova, Başçiftlik ve Niksar ilçelerinde eğitime bir gün süre ile ara verildi.

Yapılan açıklamada Yeşilyurt ilçesinde ilk ve ortaokullar tatil edilirken, liselerde eğitime devam edildiği, Pazar ilçesinde ise Ocaklı, Ovacık, Doğancalı, Ballıca köylerinde eğitime Perşembe günü ara verildiği kaydedildi.
 
BOLU'DA DA İKİ İLÇEDE EĞİTİME KAR ENGELİ
 
BOLU’nun Dörtdivan ve Gerede ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar yarın 1 gün süreyle tatil edildi. Bolu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle iki ilçede eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi.
 
KARABÜK'TEN DE TATİL HABERİ GELDİ

Karabük'ün Ovacık ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle  okullarda yarın eğitim yapılmayacak.
 
Valilikten yapılan açıklamada, bugün başlayan, yarın da aralıklarla  devam edecek kar yağışı nedeniyle kentte ulaşımın güçlükle sağlandığı bildirildi.
 
Vatandaşlara, yoğun kar yağışına karşı tedbirli olmaları uyarısında  bulunulan açıklamada, Ovacık'a bağlı belde ve köylerde, Milli Eğitim Bakanlığına  bağlı, Ovacık Spor Lisesi dışındaki okullarda, eğitim öğretime yarın ara  verileceği kaydedildi.
 
KARAMAN'DA KAR ENGELİ

Karaman'da taşmalı sistem kapsamındaki okullarda kar  yağışı nedeniyle yarın eğitim yapılmayacak.
 
Karaman Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada,  Meteorolojiden alınan bilgiye göre, yarın hava sıcaklığının gece eksi 9, gündüz  eksi 5 derece olmasının beklendiği belirtildi.
 
Açıklamada, don ve buzlanma riski nedeniyle taşımalı sistem  kapsamındaki merkeze bağlı köy ve beldelerde ilköğretim ve ortaöğretim  öğrencilerinin eğitimine 1 gün ara verildiği bildirdi.
 
DÜZCE'DE OKULLAR TATİL

Düzce'de sabah saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle il genelinde tüm okullar perşembe günü tatil edildi. Kar yağışının etkili olduğu Düzce-de akşam saatlerine doğru tatil haberi geldi. Kar yağışının etkili olduğu Düzce'de tüm okullar perşembe günü tatil edildi.

 
 

YORUM YAPIN

 

1 Yorum

 1. Umut çelik

  İstanbul da hangi ilçelerde okul tatil?

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber