• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  108949
 • up
  USD
  5.7535
 • down
  EURO
  6.3805
 • down
  GBP
  7.5597
 • up
  Altın
  273.176
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 14.03.2014 - 12:39 Yorum : 0

Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm, Paralel yapı göndermesi

Kurtlar Vadisi Pusu müthiş bir bölümle ekrana geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 218.bölüme paralel yapı konusu damga vurdu. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Türkiye gündemi yakından ilgilendiren konulara değindi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun çok konuşulan 218.bölümü..

Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm, Paralel yapı göndermesi

Kurtlar Vadisi Pusu 218. Bölümde neler yaşandı? Savcı Leyla'nın kardeşi Esra'nın ölümü üzerine, Polat Alemdar Leyla ile buluşur. Leyla bu kez mutluluğu ve hüznü bir arada yaşar. Şimdi Leyla'nın hayata tutunma sebebi Margaret'tan kardeşinin intikamını almaktır. Bu yolda Polat Alemdar ona yardım edecek mi? Abdülhey, Adsız'ın oyununa gelir ve Adsız, Gaye için yaptığı planları başlatır. Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenen Gaye bu oyundan nasıl çıkacak? Tapınakçılar ve Raskoln işbirliği bu kez kimleri hedef alacak? Kara'nın Suriye'deki faaliyetleri son mu bulacak? Sami Bey'in sorguya alınmasıyla gerçekler ortaya çıkacak mı? Aksaçlı'nın kimliği deşifre edilecek mi? Polat Alemdar, devleti klonlayanların önüne nasıl geçecek? Kurtlar Vadisi Pusu 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 218,Kurtlar Vadisi Pusu 218 Bölüm,Kurtlar Vadisi 218.Bölüm,Kurtlar Vadisi 218,Kurtlar Vadisi 218 Bölüm,Kurt ...
KURTLAR VADİSİ PUSU 217.BÖLÜM DETAYLAR
Pusat Çakır Baltazar'ın kafasına silahı dayıyor. Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki savaş büyüyor. Daha önce rulet masasında Pusat Çakır'ın elinden Polis baskını ile kurtulan Baltazar şimdi ne yapacak? Üstelik Baltazar kafasına silah dayanmadan hemen önce, Pusat'ın arkadaşları İmdat ve Şurub'u rulet masasına oturtmuş, bu ikiliye rulet oyunu oynatmış, bu görüntüleri de Pusat'a göndermek için kameraya kayıt ettirmişti. Pusat Çakır'ın yaptığı şok baskın ile neye uğradığını şaşıran Baltanın şimdi ne yapacağı merak konusu.
Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm detaylar - Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde kardeşinin Margaret'in elinde olduğunu öğrenen Savcı Leyla ne yaptı? Polat Alemdar'ın yaşadığından habersiz yaşamını sürdüren Savcı Leyla, kardeşinin kaçırılması karşısında kimden yardım istedi? Polat Alemdar yaşadığını sevdiklerine bir bir söylerken, Savcı Leyla'ya ne zaman söyleyeceği ve Savcı Leyla ile Polat Alemdar buluşması Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri tarafından oldukça merak edildi.
Yeni Kurtlar Vadisi Pusu (Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm izle) KVP 217.bölüm milliyet.com.tr adresinde. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm full izlemek için linke tıklayın.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber