• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  114809
 • up
  USD
  6.8596
 • up
  EURO
  7.7636
 • up
  GBP
  8.6867
 • down
  Altın
  396.897
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 19.02.2016 - 13:48 Yorum : 0

Kurtlar Vadisi Pusu 284.Yeni Bölümü Yayınlandı Mı, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 284.Yeni Bölümü neden yayınlanmadı, herkesin kafasında bu soru var. İşte cevabı... Peki Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle mek isteyenler ne yapacak. Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm ne zaman, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle burada. Kurtlar Vadisi Pusu yeni fragman izle.

Kurtlar Vadisi Pusu 284.Yeni Bölümü Yayınlandı Mı, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 284.Yeni Bölümü neden yayınlanmadı, herkesin kafasında bu soru var. İşte cevabı... Peki Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle mek isteyenler ne yapacak. Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm ne zaman, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle burada. Kurtlar Vadisi Pusu yeni fragman izle. Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam 284. yeni bölümü ile ekrana gelecekti. Ancak yayın akışında yapılan değişiklikle Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü yayınlanmayacağı bildirildi. Kurtlar Vadisi Pusu 283.Bölüm Özeti: Geçtiğimiz haftanın finalinde herkesin öldüğünü sandığı Polat Alemdar Murali’nin mekanında ortaya çıkmıştı. Heyecan fırtınasının yaşanacağı Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu bölümünde Yusuf’un Polat Alemdar’ı kurtarmak için yaptığı gizli planın ayrıntıları ortaya çıkıyor! Murali’nin tedavisiyle şifa bulan Polat, yavaş yavaş iyileşmeye başlar. Yaptığı planı Polat Alemdar’a anlatan Yusuf, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Yusuf ise Gölge ve John Smith’in iş bağlantılarını araştırmaya başlar. Karşısına babası Fehmi Kuzuzade’ nin sahibi olduğu Kuzuzade Holding çıkar. Yeni bölüm ve daha fazlası hakkında detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz haftanın finalinde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başlar.

POLAT, ELİF’İ HATIRLIYOR!

Geçtiğimiz haftanın finalinde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
Polat sürekli kendi kendine “Elif’i görmem lazım” diyerek Murali’nin mekânından ayrılır. Polat, Kızkulesi’nin önüne giderek, Elif’le geçirdiği anları hatırlar.  Polat’ı geçmişi burada da yalnız bırakmaz.  Polat, girdiği bir kahvehanede, Şevko’nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açılır…

ARİEL POLAT’IN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR!

Polat’ın yaşadığını, Yusuf, Zeynep ve Murali’den başka kimse bilmemektedir. Ta ki, Ariel de bu sırrı öğrenene kadar. Polat’ın yaşadığına inanmakta zorlanan Ariel, adamlarına saldırı emri verir.

SİYAH SANCAK TÜRKMENLERİN YANINDA

Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak ise hala Suriye’dedir. Şedid’in ele geçirdiği bir Türkmen köyünde durum içler acısıdır. Köy halkı aç ve susuzdur. İnsanlar açlıktan kırılmaktadır. Siyah Sancak büyük bir operasyonla köyü Şedid militanlarından temizler. Gördükleri bir manzara karşısında hayrete düşerler. Çünkü teröristlerin komutanları 14 yaşında bir çocuktur.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber