Tarih : 23.06.2014 - 18:01 Yorum : 0

Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali KVP 229.Bölüm Sezon Finali Full İzle

Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Yaptı. KVP 229. Son Bölüm Sezon Finali Full Hd Tek Part İzle - Kurtlar Vadisi Pusu 229. Son Bölüm Sezon Finali Full Hd Tek Part İzle - KVP İzle(5 Haziran) Canlı İzle - Kurtlar Vadisi Pusu 229. Yeni Bölüm Full Hd Tek Part İzle - KVP İzle, Kurtlar Vadisi İzle - Kurtlar Vadisi Pusu 229. Yeni Bölüm İzle.Türkiye'de ekranların en çok takip edilen dizisi olan ve ülkemizde tüm dizi film reytinglerini kırarak hala izlenmeye devam edilen Kurtlar Vadisi Dizisinin yeni bölümü 229. bölümün kesintisiz yayınlandı! Kurtlar Vadisi Pusu 229.Bölüm İnternetten Sorunsuz Kesintisiz İzle, Kurtlar Vadisi Pusu 229. Son Bölüm Youtube'den İzle... Ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan her bölüm giderek artıyor... İşte Kurtlar Vadisi Haberi İle İlgili Ayrıntılar...

Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali KVP 229.Bölüm Sezon Finali Full İzle

Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Yaptı. KVP 229. Son Bölüm Sezon Finali Full Hd Tek Part İzle - Kurtlar Vadisi Pusu 229. Son Bölüm Sezon Finali Full Hd Tek Part İzle - KVP İzle(5 Haziran) Canlı İzle - Kurtlar Vadisi Pusu 229. Yeni Bölüm Full Hd Tek Part İzle - KVP İzle, Kurtlar Vadisi İzle - Kurtlar Vadisi Pusu 229. Yeni Bölüm İzle.Türkiye'de ekranların en çok takip edilen dizisi olan ve ülkemizde tüm dizi film reytinglerini kırarak hala izlenmeye devam edilen Kurtlar Vadisi Dizisinin yeni bölümü 229. bölümün kesintisiz yayınlandı! Kurtlar Vadisi Pusu 229.Bölüm İnternetten Sorunsuz Kesintisiz İzle, Kurtlar Vadisi Pusu 229. Son Bölüm Youtube'den İzle... Ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan her bölüm giderek artıyor... İşte Kurtlar Vadisi Haberi İle İlgili Ayrıntılar... Kurtlar Vadisi’ne nazar değdi! Fosforlu kedi gözleri bile Polat Alemdar’a yol gösteremedi! Necati Şaşmaz kardeşi Raci Şaşmaz ile aylar önce olaylı bir şekilde ayrıldı. Abi-kardeş arasında yaşanan kavga sonrası dizinin iki önemli ismi Bahadır Özdener ile Cüneyt Aysan Pana Film’le ipleri kopardı. Bütün bunların ardından Şaşmaz’ın vadideki macerasına ‘yalnız kurt’ olarak devam ettiğini biliyoruz. Ve gelelim son darbeye! Dizinin en önemli karakteri, Polat Alemdar’ın can dostu Abdülhey de sonunda pes etti. Dizinin ilk bölümünden bu yana tam 11 yıldır Abdülhey’i canlandıran Kenan Çoban ayrılık kararı aldı. Necati Şaşmaz ‘belki vazgeçer’ diye sezon finalinde Abdülhey’i öldürmeye kıyamadı. Elinde bomba patlayan Abdülhey’in akıbetini havada bıraktı. Dizinin takipçileri de ölüp ölmediğini merak ediyor. Ancak duyduğuma göre Kenan Çoban kesin kararını vermiş ve diziyle yollarını ayırmış. Geri dönüşü yok. Yeni yayın döneminde çok farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkacakmış. Anlaşmasını yapmış bile. Çoban, yeni dizisi için Kurtlar Vadisi’ni zirveye taşıyan eski senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’la el sıkışmış. Çoban, Eylül’de başlayacak dizide uyuşturucu satıcılarına karşı mücadele edecek. Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun gibi artık kendi kanatlarıyla uçacak.
Ömerli’de fidanlık kurdu
Oyuncu Kenan Çoban İstanbul Ömerli İshaklı’da fidanlık kurdu. Garden Consept isimli mekanda peyzaj ağaçlar ve çiçekler yetiştiren Çoban aynı zamanda organik ürünlerden oluşan mönüsüyle yeme içme hizmeti de veriyor.
229. Bölüm Özeti

İzleyenlerini her zaman ekran başına odaklayan Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Bölümü ile kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için haberimizin devamındadır.

Kurtlar Vadisi Pusu 229.Son Bölümü 12 Haziran 2014, Perşembe günü saat 20.00'da yayınlandı.

Mr. Key ve Cahit buluşması gerçekleşir. Mr. Key Cahit'in gerçek kimliğini anlayacak mı yoksa Abdülhey ölecek mi?

Şamil kardeşi Ivan için KGT'den vazgeçer. Bu uğurda Şamil'in hayatına kim son verecek?

Ömer Baba ve Nazife Anne, Kutsal Topraklar'a doğru yolculuğa çıkmaya hazırlanır. Leyla, Elif'in gönlünü almaya çalışırken, Elif Polat'ı da şaşırtacak bir itirafta bulunur.

Safiye Cahit'le olan ayrılığının hala etkisindeyken, Cahit son bir veda konuşması için hazırlanır. Cahit Tapınakçılar'ı yok etmek için başladığı planın sonuna mı gelecek?

Yüce Majeste ortaya çıkacak mı? Kara ve Siyah Sancak ekibi Kıbrıs'taki görevi tamamlayacak mı?

Pusat, Baltazar'dan intikamını nasıl alacak?

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber