• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  104954
 • down
  USD
  6.7743
 • up
  EURO
  7.4347
 • up
  GBP
  8.3188
 • up
  Altın
  374.983
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 25.03.2018 - 23:00 Yorum : 1

Kurtlar Vadisi Vatan TRT1 İZLE! | Kurtlar Vadisi Vatan Filmi TRT1'de Yayınlandı

Kurtlar Vadisi Vatan TRT1 İzleme linki Haberimizde! Kurtlar Vadisi Vatan Filmi TRT1'de Yayınlandı 28 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren Kurtlar Vadisi Vatan TRT 1 ekranlarında yayınlandı..

Kurtlar Vadisi Vatan TRT1 İZLE! | Kurtlar Vadisi Vatan Filmi TRT1'de Yayınlandı

Kurtlar Vadisi Vatan TRT1 İZLEME linki Haberimizde! Kurtlar Vadisi Vatan Filmi TRT1'de yayınlandı 28 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren Kurtlar Vadisi Vatan TRT 1 ekranlarında yayınlandı..

FİLMİN KONUSU

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

Hayranlarına müjdeli haber! TRT 1 ekranlarında dün akşam yayınlanan Kurtlar Vadisi Vatan filmi izleyiciyi heyecanlandırdı. 28 Eylül 2017 tarihinde vizyona ve toplam 634.898 seyirci tarafından izlenerek 7.373.649,15 TL hasılat elde eden Kurtlar Vadisi Vatan filmi TV'de ilk kez yayınlandı..

Başrolünde Necati Şaşmaz'ın yer aldığı ve yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı film Kurtlar Vadisi serisinin dördüncü filmi olarak vizyona girdi. 15 Temmuz darbe girişimi gecesini Polat Alemdar'ın gözünden anlatan Kurtlar Vadisi Vatan filmi seyirciden tam not aldı.

OYUNCU KADROSU

Necati Şaşmaz - Polat Alemdar
Sinem Öztürk - Deniz Komutan
Cahit Kayaoğlu - Cahit Kaya
Nezih Işıtan - Dave
Şenol İpek - Başçavuş Ömer
Yücel Erten - Muhterem
Zümre Ertürk - Canan Öğretmen
Akın Ayvaz - Okumuş
Tuncay Beyazıt - Muhtar
İskender Altın -
Ertuğrul Şakar - Yasin
Erhan Ufak - Güllü Erhan
Oktay Dener - Gazi Dede
Esra İşgüzar - Seher Hemşire
Eyüp Ergüven -
Uğur Akdoğan - Cemal

Kurtlar Vadisi Vatan fragman izle Polat'tan şok hamle! Kurtlar Vadisi Vatan FETÖ detayı Kurtlar Vadisi Vatan fragman izle Polat'tan şok hamle! Kurtlar Vadisi Vatan FETÖ detayı Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı yayınlandı ve izlenebiliyor. Kurtlar Vadisi Vatan'da birbirinden sürpriz gelişmeler var. Kurtlar Vadisi Vatan'ın fragmanına haberimizin detaylarından kolayca ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor? Yeni kanalı belli oldu mu? Fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor? Yeni kanalı belli oldu mu? Fragmanı yayınlandı mı? Efsane dizi Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor? Yeni kanalı belli oldu mu? Fragmanı yayınlandı mı? gibi sorular internette aranmaya devam ediyor. İşte Türk televizyonlarının fenomen dizisiyle ile ilgili tüm merak edilenler...

Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızını oynayan Ulusoy, şimdilerde tanınmaz halde Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızını oynayan Ulusoy, şimdilerde tanınmaz halde Türk televizyon tarihine damga vuran dizilerden Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'i oynayan Müge Ulusoy'un son halini gören tanıyamıyor.

Kurtlar Vadisi Vatan, Hollanda'yı karıştırdı Kurtlar Vadisi Vatan, Hollanda'yı karıştırdı Hollanda'da bugün vizyona giren 'Kurtlar Vadisi Vatan' filmi, Rotterdam Belediye Meclisinde tartışmalara neden oldu.

Kurtlar Vadi'sinin Leyla'sına büyük şok! Kurtlar Vadi'sinin Leyla'sına büyük şok! Kendisini sanat yönetmeni olarak tanıtan ve Kültür Bakanlığı'ndan yardım aldığını söyleyen Murat Erinç, içinde Çiğdem Batur'un da olduğu ünlü isimleri dolandırdı.

 
 

YORUM YAPIN

 

1 Yorum

 1. kojui67hop

  /kljhuiyytgij

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber