Tarih : 05.03.2018 - 18:00 Yorum : 0

On Numara sonuçları! 5 Mart On Numara Sonuçları Saat Kaçta Belli Olacak?

Merakla beklenen On Numara Sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango tarafından her Pazartesi çekilişi gerçekleştirilen On Numara sonuçları saat kaçta belli olacak? İşte tüm detaylar haberimizde.

On Numara sonuçları! 5 Mart On Numara Sonuçları Saat Kaçta Belli Olacak?

On Numara Sonuçları belli oldu mu? Milli Piyango tarafından her pazartesi çekilişi gerçekleştirilen On Numara sonuçları saat kaçta belli olacak? İşte tüm detaylar haberimizde.

5 Mart On Numara sonuçları saat kaçta belli olacak?
Milli Piyango tarafından her pazartesi çekilişi gerçekleştirilen On Numara'da 5 Mart Pazartesi sonuçları belli olacak.
5 Mart Pazartesi akşamı saat 21.00'da başlayacak On Numara çekilişi Milli Piyango'nun sitesinden canlı olarak yayınlanacak.
Bu çekilişin ardından 5 Mart On Numara sonuçları belli olacak. On Numara çekilişi sonuçları detaylarıyla haberimizde olacak.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

ON NUMURA 26 ŞUBAT ÇEKİLİŞİ MPİ SORGULAMA
80 rakamdan 10 tanesi işaretlenerek oynanıyor. Sonuçlara göre çekilen 22 rakamdan 10 tanesini doğru tahmin edenler büyük ikramiyeyi kazanıyor. Bu oyunda çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. Şanslı rakamları haberimizden öğrenebilirsiniz. On Numara çekilişi şans oyunları oynayanlar tarafından merakla bekleniyor. İşte MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı (mpi.gov.tr) ve On Numara sonuçlarına göre kazandıran numaralar…

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber