• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  108869
 • up
  USD
  5.7701
 • down
  EURO
  6.3816
 • up
  GBP
  7.593
 • down
  Altın
  271.537
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 13.05.2016 - 10:45 Yorum : 0

Poyraz Karayel son bölüm izle, Poyraz Karayel izle - Poyraz Karayel Yeni Bölüm'de neler yaşanacak

Poyraz Karayel son bölüm izle. Poyraz Karayel son bölümde neler yaşanacak. Poyraz Karayel yeni bölüm yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Poyraz Karayel son bölüm bu akşam ekranlara gelecek.

Poyraz Karayel son bölüm izle, Poyraz Karayel izle - Poyraz Karayel Yeni Bölüm'de neler yaşanacak

Poyraz Karayel son bölüm izle. Poyraz Karayel son bölümde neler yaşanacak. Poyraz Karayel yeni bölüm yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Poyraz Karayel son bölüm bu akşam ekranlara gelecek.Poyraz Karayel son bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. Poyraz Karayel son bölümde Bahri Baba tutuklandı. Sadreddin ve Poyraz karşı karşıya geldi! İşte Poyraz Karayel 53. son bölüm ve detaylar... Poyraz Karayel'de heyecan doruktaydı. Kanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları başladığı günden bu yana ilgi ile izlenen dizisi Poyraz Karayel 53. son bölümü haberimizde. Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye. Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

POYRAZ KARAYEL 53. BÖLÜM ÖZETİ

Yapımını Limon Film, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, senaryosunu  Ethem Özışık’ın kaleme aldığı Poyraz Karayel'in 53. yeni bölümünde, Bahri mafya babası Yusuf’u öldürmek suçuyla tutuklanır!

Bahri mafya babası Yusuf’u öldürmek suçuyla tutuklanır. Bahri’nin suçsuzluğunu kanıtlamanın tek yolu yalancı tanığı bulmaktır. Meltemler her yolu deneyip yalancı tanığın izini bulamayınca Poyraz yalancı tanığa karşılık takas yapmak için dört mafya babasını kaldırır. Fakat Sadreddin’in himayesindeki bu mafya babalarının Poyraz tarafından alıkonulması, Sadreddin’i çok zor durumda bırakır. Sadreddin’in rüştünü ispatlamak için ne yapıp edip o mafya babalarını kurtarması gerekmektedir. Böylece Sadreddin ve Poyraz bir kez daha karşı karşıya gelir. Üstelik bu sefer ki onları çok daha dönüşü olmayan yollara sokacaktır. Ve bu savaşta ikisinin de çok sevdiği biri zarar görecektir...

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı "Poyraz Karayel"in konusu şöyle;

Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.
Zülfikar ve Taş Kafa'dan Sosyal Medya Operasyonu!
Türkiye’nin Kanalı Kanal D, kendi dizi oyuncularına sosyal medya hesaplarını devretmeye devam ediyor.


Tatlı İntikam’ın iki sevilen oyuncusu Hazal Türesan ve Çağrı Çıtanak ile başlayan furya geçen hafta Salı günü Hayat Şarkısı gününde de Olgun Toker ile devam etti. Yaptığı çalışma ile sosyal medyaya yön vermeye devam eden Kanal D’nin tüm hesapları, bugün Poyraz Karayel’in “Zülfikar”’ı Celil Nalçakan ile “Taş Kafası”  Cem Cücenoğlu’na emanet edilecek.

İki sevilen oyuncu Kanal D binasına gelerek, Poyraz Karayel’in başlaması ile tüm hesapları yönetecek.
Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve Bahri Umman’ın paylaştıkları dizi Poyraz Karayel yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Dizide bu hafta Poyraz, Bahri ve Sadreddin arasındaki gerilim büyüdü. Böylelikle Poyraz'ın sonraki hamlesi ne oldu? Sadreddin’in cezası ne oldu? 

Bahri, Ayşegül’ü vurduranın Sadreddin olduğunu öğreniyor. Poyraz Sadreddin’i vurulmaktan son anda kurtarır. Ama Sadreddin Neşet’in planı sonucu tam tersine onu vurdurmaya kalkanın Poyraz olduğunu sanır. Poyraz artık birilerinin onlarla çok fena oynadığını fark etmiştir.

Bu arada Poyraz Ayşegül’ün hastaneden kaçmasına yardım edenin Neşet olduğunu öğrenir. Ayşegül’ün yerini bulur ama Ayşegül’ün karşısına çıkmaya cesareti yoktur. Ayşegül ise içten içe Poyraz’ın onu bulmasını beklemektedir. Poyraz Ayşegül’ün karşısına nihayet çıktığında ise söyledikleri Ayşegül’ün hiç beklemediği şeyler olacaktır...

Bahri hapishanede Ayşegül’ü vurduranın Sadreddin olduğunu öğrenir. Bu Bahri için gerçek bir yıkım olur. Sadreddin’in bu suçu elbette cezasız kalmayacaktır. Peki Bahri kendi oğlunun infaz kararını verebilecek midir?


Poyraz Karayel 57. bölümünde işler karışıyor

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikayeyi konu alan Poyraz Karayel 57. yeni bölümüyle bu akşam takipçileriyle buluşacak

Yapımcılığını Hayri Aslan'ın üstlendiği Poyraz Karayel 57. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak. Geçtiğimiz bölümde Ayşegül, Neşet'in gerçek yüzünü öğrenir ve savcı ile işbirliğinde Neşet'in ne işler çevirdiğini ortaya çıkarmak için Neşet'e yakın olur. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ayşegül ve Neşet’i dans ederken gören Poyraz deliye dönüyor! Peki Poyraz bu durumda ne yapacak? İşte Poyraz Karayel 57. yeni bölümünden detaylar...

POYRAZ KARAYEL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?
Takipçileriyle 57. randevusuna çıkacak olan Poyraz Karayel'de olaylar şöyle gelişecek: Poyraz, Ayşegül ile barışmak için her yolu deniyor. Fakat işler umduğu gibi gitmemektedir. Poyraz Ayşegül ile barışmak için bir davete katılır ve o davette Ayşegül ve Neşet'i samimi halde görünce deliye döner. Neşet’in bir şeyler çevirdiğinden şüphelenmeye başlamıştır.

Poyraz’ın Neşet’i araştırması ise savcıyla anlaşma yapan Ayşegül’ün işine gelmemektedir, o yüzden savcıyla bir plan yaparlar.
Poyraz'lar Sadreddin sayesinde uyuşturucu işinde Heisenberg isimli kilit biri olduğunu öğrenirler. Ne yapıp edip onu ele geçirmeleri gerekiyordur. Ama Heisenberg’i kaçırmayı planladıkları davette karşılarına Ayşegül ve Neşet çıkar.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber