Tarih : 17.10.2018 - 11:33 Yorum : 0

Söz İZLE: Söz 55. yeni bölüm İzle | Söz 56. yeni bölüm Fragmanı İZLE Yayınlandı Mı? | Söz YouTube Puhu tv izle

Söz 55. bölüm Star TV Canlı İzle! Söz yeni bölümde neler olacak? SÖZ 56. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Söz YouTube Puhu tv izle Nefes kesen dizi Söz 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Söz'ün yeni bölümünde neler olacak? Söz 15 Ekim 2018 Pazartesi akşamı Star'da...

Söz İZLE: Söz 55. yeni bölüm İzle | Söz 56. yeni bölüm Fragmanı İZLE Yayınlandı Mı? | Söz YouTube Puhu tv izle

Söz dizinde heyecan dorukta... Söz 55. bölüm Star TV canlı izle! Söz yeni bölümde neler olacak?Söz YouTube Puhu tv izle Söz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes kesen dizi Söz 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. SÖZ'ün yeni bölümünde neler olacak? Söz 15 Ekim 2018 Pazartesi akşamı Star'da...

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

SÖZ 55. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Örgüt Baran'ı sağ çıkarmak için herkesi öldürecektir. Albay Erdem kahramanca önlerinde durur. Tek başına düşmanın karşısına çıkar. Ancak yanındaki aracın benzin deposuna bıçak saplamıştır ve silahla ateş eder. Ortalığı alevler sarar. Tim, Albay Erdem için alevlerin çıktığı yere gider. Olay yerine geldiklerinde her yeri alevler sarmıştır. Albay Erdem alevlerin arasından çıkar. Tüm örgüt elemanlarını etkisiz hale getirmiştir ve hayatta kalmayı da başarmıştır. Tim bu habere çok sevinir.

Söz dizisi 55. bölüm 2. fragmanı izle!

Söz dizisi 55. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Söz dizisinin yeni bölümü 15 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'da Star TV ekranlarında olacak.

SÖZ DİZİSİ STAR TV CANLI İZLE

SÖZ 54. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz’un elinden kurtulan Dragan, İvan’ın oluşturduğu programla güvenlik sistemlerine sızmayı başarmış ve Milli Güvenlik Protokolü hakkında çok önemli bilgilere ulaşmıştır. Artık hedefine çok yakın bir mesafededir.

Dragan’a destek olmak için Türkiye’ye gelen Nisan, Yavuz’un hedefindedir. Dragan’ın planladığı saldırıyı önlemek için Nisan’la yüz yüze gelen Yavuz, istediğini alabilmek için Nisan’ın en büyük zaafını kullanır; ölüm korkusu. Dragan’ın son adımı atmak için hazırladığı planın karşısında artık tek bir engel vardır; Yavuz Karasu.

Derya kendisine yapılan saldırının izlerini sürerken Yavuz’un otelde yaptığı operasyonun görüntülerine ulaşır. Yavuz’un time katılmama sebebini öğrenmeye iyice yaklaşmıştır. Bu durum Derya ve Yavuz’u bir kez daha karşı karşıya getirir.

Nisan ve beraberindeki terör eylemcilerine destek olmaya kalkan kara listedeki örgüt temsilcileri eylem hazırlıklarına başlamıştır. Türkiye’de kargaşa oluşturacak bombalı eylemler düzenlemek isteyen bu isimleri önlemek için harekete geçen Tim, operasyon sırasında büyük bir engelle karşılaşır. Bu engeli aşabilmek için operasyonu komuta eden Albay Erdem kendi hayatını feda etmek zorunda kalacaktır.

SÖZ 56. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Söz dizisi heyecan dolu 55. yeni bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı birkaç gün içinde yayınlanacak. Ancak henüz yeni fragman yayınlanmadı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber