Tgrt Haber
25 Şubat 2024 17:54 - Güncelleme : 25 Şubat 2024 17:56

2024 YKS başvuru son gün ne zaman, saat kaça kadar, ne zaman bitiyor?

2024 YKS başvuru son gün ne zaman, saat kaça kadar, ne zaman bitiyor? ÖSYM tarafından belirlenen YKS başvuru süresinde sona gelindi. Peki, YKS başvuruları bugün sona mı eriyor, yoksa yarına mı devam edecek? Başvuru işlemleri ne zaman sona erecek, 26 Şubat başvuru tarihleri arasında mı? İşte YKS başvuruları hakkında detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
2024 YKS başvuru son gün ne zaman, saat kaça kadar, ne zaman bitiyor?
,yks 2024

ÖSYM tarafından belirlenen YKS başvuru süresinde sona gelindi. Peki, YKS başvuruları bugün sona mı eriyor, yoksa yarına mı devam edecek? Başvuru işlemleri ne zaman sona erecek, 26 Şubat başvuru tarihleri arasında mı? İşte YKS başvuruları hakkında detaylar...

YKS BAŞVURU SON GÜN 2024 SAAT KAÇA KADAR, NE ZAMAN BİTİYOR, 26 ŞUBAT DAHİL Mİ?

ÖSYM'nin yayımladığı sınav takvimine göre, 2024 YKS başvuruları bugün, 26 Şubat 2024 Pazartesi günü sona eriyor. Başvuru süreci saat 23.59'da tamamlanacak ve başvuru işlemleri 27 Şubat'ta başlamış olacak.

TYT - AYT - YDT BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR, NEREYE ÖDENİR?

YKS'nin her bir oturumu için belirlenen başvuru ücreti 295,00 TL. Başvuru ücreti ödemesi son gün olan 27 Şubat 2024 Salı gününe kadar yapılmalıdır.

Bankalar, hizmet binalarında veya azami 50 metre uzağında para yatırmalı ATM cihazı bulunan şubelerde gişe tahsilatı yapmayacak ve adayları para yatırmalı ATM'lere yönlendirecektir.

YKS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

YKS başvuru işlemi, ÖSYM'nin resmi web sitesine giriş yapılarak Aday İşlemleri Sistemi üzerinden gerçekleştirilir. Başvuru işlemi için gerekli bilgilerin doldurulması ve başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...