Tarih : 08.01.2019 - 17:45 Yorum : 0

Açık Lise Kayıt Yenileme İşlemi 2019 Ne Zaman Yapılır? AÖL SINAV TARİHLERİ

Açık Lise Kayıt Yenileme İşlemi 2019 Ne Zaman Yapılır? AÖL SINAV TARİHLERİ haberimizde.Açık Öğretim Lisesi KAYIT YENİLEME tarihleri belli oldu. AÖL öğrencileri, kayıt yenileme işleminin ne zaman olduğunu merak ederken, Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem sınav tarihleri de merak konusu oldu. İşte MEB tarafından uygulanacak olan AÖL sınavlarının tarihleri...

Açık Lise Kayıt Yenileme İşlemi 2019 Ne Zaman Yapılır? AÖL SINAV TARİHLERİ

Açık Lise KAYIT YENİLEME İŞLEMİ 2019 Ne Zaman Yapılır? AÖL SINAV TARİHLERİ haberimizde.Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme tarihleri belli oldu. AÖL öğrencileri, kayıt yenileme işleminin ne zaman olduğunu merak ederken, Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem sınav tarihleri de merak konusu oldu. İşte MEB tarafından uygulanacak olan AÖL sınavlarının tarihleri...Açık lise 1. Dönem sınavları 8-9 Aralık tarihlerinde uygulandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak olan 2. Dönem tarihleri ise öğrencilere duyuruldu. Peki Açık lise kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır?

AÖL KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

Açık Öğretim Lisesi 2. dönem kayıt yenileme tarihleri 9 Ocak 6 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylar https://aol.meb.gov.tr/ adresi üzerinden kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

AÖL 2. DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN?

Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem sonu sınav tarihleri, 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanacak.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber