2022-05-17 13:34:10 | Son Güncelleme : 2022-05-17 17:33:17

ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı, nasıl alınır? 2022 ATA AÖF sınavı ne zaman?

2022 ATA AÖF final sınavı için geri sayım başladı. Final sınavına girecek öğrenciler "ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı, nasıl alınır? 2022 ATA AÖF sınavı ne zaman?" sorularının yanıtını arıyor. İşte ATA AÖF sınavına dair tüm merak edilenler…

ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı, nasıl alınır? 2022 ATA AÖF sınavı ne zaman?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

"ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı, nasıl alınır? 2022 ATA AÖF sınavı ne zaman?" sorusu final sınavına girecek açıköğretim öğrencileri tarafından merak ediliyor. Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğretim Fakültesi dönem sınavları belirli tarihlerde düzenleniyor. Kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini sürdüren öğrenciler sınav tarihini bekliyor. İşte merak edilenler...

ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYIMLANDI MI?

ATA AÖF sınav giriş belgesi henüz yayımlanmadı. 09-10 Nisan 2022 tarihlerinde yapılan vize sınavı giriş belgesi 31 Mart Perşembe günü yayımlanmıştı.

Öğrenciler sınav giriş belgelerini https://obs.atauni.edu.tr/ adresinden alabilecekler. Ara (vize) sınav giriş belgesi aynı zamanda AtaMeta uygulaması “Sınav İşlemleri” katından da alınabilecek.

ATA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA EKRANI

ATA AÖF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

ATA AÖF yarıyıl sonu dönem sınavları 28 Mayıs ve 29 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Söz konusu sınava 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günlerinde girmiş olacaklar.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

  • AÖF sınav giriş belgelerinin erişime açılmasının ardından Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinden sorgulama yapılabiliyor.
  • Anadolu Üniversitesi Öğrenci Giriş sekmesine tıkladıktan sonra Anadolu Üniversitesi hesabı ile veya e-Devlet üzerinden sisteme giriş yapılacak.
  • İki giriş sisteminden birini kullanan öğrenciler TC kimlik numarası veya e-posta adresleriyle AÖF sınav giriş belgelerine ve sınav giriş yerlerine ulaşım sağlayabilecek.