2021-09-20 13:20:32

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları sorgulama ekranı: ATA AÖF sonuçlarına nasıl itiraz edilir?

12 Eylül tarihinde yapılan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı ile ilgili adayların bekleyişi sona erdi. Sonuçlara ulaşmak isteyen adaylar ''ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları nereden öğrenilir? AÖF sınav sonuçları itirazı nasıl yapılır?'' sorularının cevabını araştırıyor.

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları sorgulama ekranı: ATA AÖF sonuçlarına nasıl itiraz edilir?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

AÖF ATA yaz okulu sonuçlarının açıklanmasıyla gözler ''ATA AÖF yaz okulu sonuçlarına nasıl itiraz edilir?'' sorusunun cevabını aramaya başladı. İşte Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınav sonuçları adayların erişimine açıldı. İşte ATA AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı.  

ATA AÖF YAZ OKULU SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?  

ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı. 12 Eylül’de yapılan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınav sonuçları Atatürk Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Adaylar ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçlarını kullanıcı adı ve şifreleri ile öğrenebilecekler.  

ATA AÖF YAZ OKULU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!  

ATA AÖF YAZ OKULU SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?  

Üniversite eğitimine Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile devam eden adaylar 12 Eylül tarihinde yaz okulu sınavına girdi. Kayıt yenileme yapabilmek için adaylar ATA AÖF yaz okulu sonuçlarını bekliyordu. Adaylar sonuçlarını kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak öğrendi. Sınav sonucunda yanlışlık olduğunu düşünen adaylar ''ATA AÖF yaz okulu sınav sonucuna nasıl itiraz edilir?'' sorusuna odaklandı. AÖF sınavı için itirazlar ise 22 Eylül günü saat 23:59’a kadar yapılabilecek.  

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yayınlanan kılavuzu göre yaz okulu sonuçları itirazı adayların OBS üzerinden LMS sistemine ulaşması gerekir.  Adaylar ''sonuç itiraz'' kısmında bulunan sonuç itiraz formunu doldurması gerekir. ATA AÖF yaz okulu sınav sonuçları için itirazda bulunmak istediğiniz sınava ait gerekli alanları doldurduktan sonra ‘’İTİRAZI KAYDET" butonuna basması gerekir.  

ATA AÖF YAZ OKULU SONUÇ İTİRAZI KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN! 

Etiketler