2021-12-17 17:47:16

AUZEF bitirme sınavları ne zaman? 2021 AUZEF final tarihleri belli oldu!

“AUZEF bitirme sınavları ne zaman?” sorusu, güz döneminin sonuna doğru en sık sorulan sorular arasında yerini aldı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi güz yarıyılı bitirme sınavlarının ne zaman yapılacağına dair yoğun bir araştırma yapılmaya başlandı. YÖK tarafından gerçekleştirilen ve yüz yüze yapılan vizelerin ardından, finallerin de yüz yüze mi online mı yapılacağı merak ediliyor. Konuyla yakından ilgilenen öğrenciler, “AUZEF bitirme sınavları ne zaman?”, “2021 AUZEF final tarihleri belli oldu mu?”, “AUZEF finalleri yüz yüze mi, online mı olacak?” sorularına cevap aramaya başladı.

AUZEF bitirme sınavları ne zaman? 2021 AUZEF final tarihleri belli oldu!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi güz yarıyılı sona yaklaşırken, final sınavlarıyla ilgili araştırmalara da hız verildi. 14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilmiş olan vize sınavlarının ardından gözler final tarihlerinin ne zaman olduğuna çevrilmişti. 2021 yılının sonuna doğru gelirken öğrenciler, YÖK tarafından gerçekleştirilen AUZEF final tarihlerinin belli olup olmadığını internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki AUZEF bitirme sınavları ne zaman? 2021 AUZEF final tarihleri belli oldu mu? AUZEf finalleri yüz yüze mi, online mı olacak? İşte detaylar…

AUZEF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

14-15 Kasım 2021 tarihinden gerçekleştirilen AUZEF vize sınavlarının ardından merakla beklenen AUZEF final tarihleri belli oldu. AUZEF tarafından yapılan açıklamaya göre final sınavları 18-19 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dört oturumda gerçekleştirilecek olan final sınavları, yüz yüze gerçekleştirilecek. AUZEF sınav giriş belgelerini alan öğrenciler, belirlenen saat ve yerlerde sınavlarına katılım sağlayabilecek.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

YÖK tarafından gerçekleştirilen İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavları için giriş belgeleri, sınava katılım sağlayabilmeniz açısından oldukça önemli. AUZEF resmi web sitesi üzerinden alacağınız bu belgeler ile 18-19 Aralık tarihlerinde belirtilen yerlerde sınava katılım sağlanabiliyor. AUZEF sınav giriş belgesini resmi web sitesi üzerinden AKSİS kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak alabilirsiniz.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

Etiketler