2021-10-08 10:49:20

AUZEF sınav giriş belgeleri yayımlandı mı? 2021-2022 İstanbul Üniversitesi AUZEF ara sınavları yüz yüze mi olacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), 2021-2022 eğitim öğretim yılı için ara sınav tarihleri belli oldu. Bu dönem yüz yüze gerçekleştirilecek olan AUZEF ara sınavlarının hangi tarihte gerçekleştirileceği merak ediliyor. AUZEF sınav giriş belgeleri yayımlandı mı? İşte İstanbul Üniversitesi AUZEF ara sınav tarihleri..

AUZEF sınav giriş belgeleri yayımlandı mı? 2021-2022 İstanbul Üniversitesi AUZEF ara sınavları yüz yüze mi olacak?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan açık ve uzaktan eğitim programı dahilinde eğitim görmekte olan öğrenciler, yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte AUZEF ara sınav tarihlerini merak etmeye başladı. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında pandemi tedbirleri kapsamında online yapılmakta olan sınavların bu yıl yine online mı yoksa yüz yüze mi yapılacağı da merak konusuydu. Peki AUZEF sınav giriş belgeleri yayımlandı mı? 2021-2022 AUZEF ara sınavları yüzyüze mi olacak?

2021-2022 AUZEF ARA SINAV TARİHLERİ

2021-2022 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte AUZEF ara sınavlarının hangi tarihler arasında gerçekleştirileceği merak konusu oldu. Öğrencilerin ilgiyle ve yakında takip ettiği ara sınav tarihleri, İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) tarafından yapılan açıklamaya göre 13-14 Kasım 2021 olarak belirlendi. Bu sene yüz yüze gerçekleştirilecek olan sınavlar için sınav yeri tercihleri de https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ üzerinden 7-12 Ekim 2021 tarihleri arasından yapılabilecek.

Sınav merkezi tercihlerinde sistem üzerinden HES kodu girme zorunluluğu bulunuyor. Sınav yeri tercihi yapmayan ya da HES kodunu girmeyen öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecek ve sınava alınmayacak. HES koduna göre riskli grupta yer alan öğrenciler ise farklı salonlarda sınava dahil edilecek.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

AUZEF sınav giriş belgeleri yayınlandı. 7-12 Ekim tarihleri arasında sınav giriş yerleri için tercihler yapılmıştı. Uzun bir süredir merakla beklenen sınav giriş yerleri belli oldu. Bu yıl yüz yüze gerçekleştirilecek olan sınav için sınav giriş belgelerinin ve kimlik kartlarının sınav saatinde öğrencilerin yanında olması gerekiyor. Öğrenciler sınav giriş belgelerinİ AUZEF'in sınav ile ilgili duyuruların yapıldığı sayfadan rahatlıkla alabilecek.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler