2022-05-31 09:25:00 | Son Güncelleme : 2022-05-31 09:30:14

AUZEF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? 2022 AUZEF bahar dönemi final sınav tarihleri belli oldu!

AUZEF sınav giriş belgelerine ilişkin son dakika haberleri yakından takip ediliyor. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi final sınavları yaklaşırken gözler sınav giriş belgelerine çevrildi. Nisan ayında gerçekleştirilen vize sınavlarının ardından final sınavı tarihleri ve giriş belgeleri üzerine yoğun bir araştırma yapılmaya başladı. Peki 2022 AUZEF bahar dönemi final sınav giriş yerleri açıklandı mı? AUZEF sınav giriş belgeleri yayımlandı mı? Detaylar haberimizde…

2022 AUZEF final sınavları 4-5 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
2022 AUZEF final sınavları 4-5 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavlarına sayılı günler kaldı. Sınav tarihi yaklaşırken gözler sınav giriş belgelerinin yayınlanıp yayınlanmadığına çevrildi. Adayların yakın zamanda girecek oldukları sınava dair giriş belgeleri AUZEF sınav bilgi sistemi üzerinden yayınlanacak. İşte AUZEF sınav giriş belgeleri ve sınav tarihlerine dair tüm merak edilenler…

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYIMLANDI MI?

16-17 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenen ara sınav için giriş belgeleri 12 Nisan 2022 tarihinde açıklanmıştı. Ara sınavların ardından gözler final tarihlerine ve sınav giriş belgelerine çevrildi. Büyük bir bekleyişin ardından AUZEF sınav giriş belgeleri yayımlandı. Sınav giriş belgeleri, İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) web sitesi üzerinden AKSİS kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılması durumunda alınabilecek.

AUZEF SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU MU?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav başvurularında genellikle sınav giriş yerleri öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Başvuru sırasında adayların ikamet ettiği adrese en yakın bölgelere göre belirlenmekte olan sınav giriş yerleri, sınav giriş belgeleriyle birlikte belli oluyor. AUZEF sınav giriş belgelerinin yayımlanmasıyka birlikte sınav giriş yerleri de belli oldu. Öğrencilerin sınavdan önce sınav merkezlerini ziyaret etmeleri, sınav günü yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçecektir.

2022 AUZEF SINAV TARİHLERİ NE ZAMAN?

2022 AUZEF bahar dönemi ara sınavları 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşmişti. Sınavlardan kısa bir süre sonra da sonuçlar açıklanmıştı. Sonuçların ardından gözler final sınavlarının hangi tarihte gerçekleşeceğine çevrildi. 2022 AUZEF final sınavları 4-5 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.