Tarih : 27.05.2021 - 12:28 Yorum : 0

Bakan Selçuk'tan 'telafi eğitimi' açıklaması

Dün telafi eğitimini duyuran Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, konuya ilişkin son bilgileri paylaştı.

Bakan Selçuk'tan 'telafi eğitimi' açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dün yaptığı paylaşımla eğitimde telafi programına hazır olduklarını duyurmuştu.

Telafi süreciyle birlikte akademik, fiziksel ve sosyal duygusal alandaki olumsuz etkilerin ortadan kaldırılacağını belirten Bakan Selçuk, "Haziran ayı itibarıyla başlayacağımız çalışmalar 2021-2022 eğitim yılını da kapsayacak" demişti.

Bakan Selçuk duyurdu: Eğitimde telafi dönemi başlıyor Bakan Selçuk duyurdu: Eğitimde telafi dönemi başlıyor Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitimde telafi uygulamasına hazır olduklarını, büyük ve kapsamlı bir telafi süreciyle olumsuz etkileri ortadan kaldıracaklarını bildirdi.

BAKAN SELÇUK'TAN YENİ AÇIKLAMA

Telafi eğitimi konusunda bugün yeni bir açıklama yapan Mili Eğitim Bakanı Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Eğitimde telafi programımız; ekrandan uzaklaşacağımız, sosyal duygusal alanda iyileşeceğimiz ve fiziksel olarak aktif olacağımız, katılımınızın ihtiyacınıza ve isteğinize bağlı olacağı ve eğlenerek öğreneceğiniz bir program."

Ziya Selçuk aşılamada son verileri paylaştı Bakan Selçuk paylaştı! Sayı giderek artıyor Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenlerin aşılanmasına ilişkin son verileri açıkladı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber