Tarih : 16.05.2021 - 10:49 Yorum : 0

Çalışan annelere güzel haber: Özel anaokulları açılıyor

İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre, kreşler ve anaokulları faaliyetlerine devam edebilecek.

Çalışan annelere güzel haber: Özel anaokulları açılıyor

İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre, 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'ten itibaren başlayan tedbirler, 1 Haziran Salı günü saat 05.00'e kadar devam edecek. 

KREŞ VE ANAOKULLARI FAALİYETLERİNE DEVAM EDECEK

Genelge'ye göre, kreşlerin ve anaokullarının faaliyetlerine devam edeceği açıklandı.

İçişleri'nden gönderilen genelgeye göre, diğer okul ve sınıf seviyeleri için MEBin açıklamasına uygun hareket edileceği açıklandı.

ÖZEL ANAOKULLARI AÇILIYOR

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, özel gereksinimli öğrenciler özel eğitim okul ve sınıfları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile 8 ve 12’nci sınıfların destekleme ve yetiştirme kursları/takviye kurslarında yüz yüze eğitime geçilecek. Diğer kademelerde ise 1 Haziran Salı gününe kadar uzaktan eğitim devam edeceği bildirildi.

Belli oldu! Kısıtlamadan nereler ve kimler muaf? Belli oldu! Kısıtlamadan nereler ve kimler muaf? Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulanacağı süre ve günlerde istisna kapsamında olduğunu belgelemek ve muafiyet nedeni/güzergahı ile sınırlı olmak kaydıyla nereler ve kimler muaf olacak?

Kısıtlama saatleri değişti! Kısıtlama saatleri değişti! İçişleri Bakanlığı genelgesine göre kısıtlama saatlerinde değişikliğe gidildi.

Son dakika! Kademeli normalleşme takvimi açıklandı Son dakika! Kademeli normalleşme takvimi açıklandı İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge gönderdi.

Son dakika: Milli Eğitim Bakanlığı'ndan uzaktan eğitim açıklaması Son dakika: Milli Eğitim Bakanlığı'ndan uzaktan eğitim açıklaması Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, okul öncesi, özel eğitim merkezleri ile 8 ve 12. sınıfların destekleme ve yetiştirme kurslarında 17 Mayıs'tan itibaren yüz yüze eğitime geçilecek.

18 yaş altı sokağa çıkabilecek 18 yaş altı sokağa çıkabilecek İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre, 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'ten 1 Haziran Salı günü saat 05.00'e kadar kademeli normalleşme dönemi tedbirleri uygulanacak. Bu kapsamda 65 yaş ve üstü ve 18 yaş altı vatandaşlar için yeni bir karar alındı.

Kafe ve restoranlar açılacak mı? Kafe ve restoranlar açılacak mı? İçişleri Bakanlığı 17 Mayıs'ta sona erecek tam kapanma öncesi yeni normalleşme genelgesini yayınladı. Genelgeyle birlikte kafe ve restoranların akıbeti de belli oldu. İşte ayrıntılar...

Etiketler : Özel anaokullar
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber