Tarih : 06.09.2020 - 19:38 Yorum : 0

KPSS Soruları, Cevapları ve Sonuçları açıklandı mı? 2020 KPSS Ne Zaman Açıklanacak?

Sınava giren adaylar merak ediyor. KPSS Soruları, Cevapları ve Sonuçları açıklandı mı? 2020 KPSS ne zaman açıklanacak? 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı’a katılan adaylar KPSS soruları ve cevapları için ÖSYM’den gelecek resmi açıklamayı beklemeye başladı. İşte detaylar

KPSS Soruları, Cevapları ve Sonuçları açıklandı mı? 2020 KPSS Ne Zaman Açıklanacak?

Sınava giren adaylar merak ediyor. KPSS Soruları, Cevapları ve sonuçları açıklandı mı? 2020 KPSS ne zaman açıklanacak? 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı’a katılan adaylar KPSS soruları ve cevapları için ÖSYM’den gelecek resmi açıklamayı beklemeye başladı. İşte detaylar

2020 KPSS SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2020 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Soruları ve cevap anahtarı ile Eğitim Bilimleri soruları ve cevap anahtarının bugün 17:00’den sonra ya da yarın sabah saatlerinde yayınlanması bekleniyor.

GENEL KÜLTÜR – GENEL YETENEK VE EĞİTİM BİLİMLARI SORULARI VE CEVAPLARI NEREDE OLACAK?

Sorular ve cevapların diğer sınavlarda olduğu gibi bir kısmının herkese açık olarak tamamınınsa sadece sınava katılan adayların erişimine açık olarak yayınlanması bekleniyor.

Sorular ve cevap anahtarı yayınlandığında ÖSYM’nin resmi internet adresinden ilgili duyuru yapılacak. Sınava katılan adaylar AİS sayfası üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak sorular ve cevaplara ulaşabilecekler.

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM’nin KPSS sınav takvimine göre, KPSS lisans Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri ile KPSS lisans Alan Bilgisi sınav sonuçları 22 Ekim’de açıklanacak.

Genç kızın KPSS gözyaşları Genç kızın KPSS gözyaşları Antalya’da Kamu Personel Seçme Sınavı’nda (KPSS) adayların sınava yetişme çabaları maratoncuları aratmadı.

KPSS’ye geç kalınca kapıyı yumrukladı KPSS’ye geç kalınca kapıyı yumrukladı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) heyecanı başlarken, Kağıthane’de sınava geç kalan bir vatandaş içeri alınmayınca kapıyı yumrukladı.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber