Tarih : 18.10.2021 - 11:16 Yorum : 0

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? 94. dönem ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

94. Özel güvenlik görevlisi sınavı 17 Ekim 2021 günü binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirildi. Sınavın ardından gözler ÖGG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih çevrildi. Sıvana giren adaylar merakla sınav sorularının ve sonuçlarının açıklanacağı güne odaklandı. Peki Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? 94. dönem ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? 94. dönem ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

17 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen ve çok sayıda adayın katılım gösterdiği Özel Güvenlik Görevlisi sınavının ardından gözler sınav sorularının ve sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Sınav sonuçlarını merakla bekleyen adaylar, Özel Güvenlik görevlisi sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorularına yanıt aramaya başladı.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

94. Temel Eğitim ve 70. Yenileme Eğitim Özel Güvenlik Görevlisi sınavı dün binlerce adayın katılımıyla birlikte gerçekleştirildi. Büyük bir ilgi toplayan ve merakla takip edilen sınavın gerçekleştirilmesinin ardından gözler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Sınava giren adaylar, sonuçların açıklanmasının yanı sıra sınav soru ve cevaplarının açıklanacağı tarihi de büyük bir merakla bekliyor.

ÖGG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Dün yapılan sınava katılım sağlayan adayların merakla beklediği sınav soru ve cevapları, yapılan açıklamaya göre 19 Ekim 2021 Salı günü yayınlanacak. 94. dönem ÖGG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih için ise 5 Kasım 2021 tarihi verildi.

ÖGG SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih merakla beklenirken sonuçlara Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sitesi üzerinden ulaşılabilecek. Binlerce adayı katılım sağladığı ÖGG sınavı sorgulama ekranı EGM resmi sitesi üzerinden açılacak. Henüz erişime açılmamış olan sayfayla ilgili gelişmeleri EGM’nin online işlemler sayfasından takip edebilecek.

SINAV SORULARINA İTİRAZ EDİLEBİLİR Mİ?

Dün gerçekleştirilen sınav sonrası merak edilen konulardan bir diğeri de sınav sorularına ve sonuçlarına itiraz edilip edilemeyeceğiydi. Özel Güvenlik Görevlisi sınavı için soru itirazında bulunmak isteyen adaylar, Halk Bankası şubelerinden sınav adı ve kimlik bilgileriyle birlikte başvuruda bulunabilecekler. Başvuru ücreti olarak ise 15 TL gibi bir ücret ödemek durumunda kalacaklar.

Ücretin yatırılmasının ardından adaylar ilgili banka hesapları üzerinden itiraz etmek istedikleri sınav sorusu veya cevabı için itiraz açıklamalarını aktararak itiraz kaydı oluşturması gerekecek. Adaylar, banka hesabına yatırmış oldukları paranın dekontunu EGM Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim etmesi gerekecek. Bu işlem sonucunda adayların veri girişleri ÖGNET’e yapılacak. Sınav talimatlarına uymayan adayların sınavı ve itirazları kabul edilmeyecek.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber